Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canlarım bütün iyi dilekleriniz için çoook teşekkürler,kan testinin sonucunu yeni öğrendim,hamileyiiiiiiim:)değerimi telefonla sordum da 5 den büyük 938 falan dedi,normal di mi,yarın kağıdı alacam.
Canım tekrar tebrik ederim canım.Senin adına o kadar çok seviniyorum ki anlatamam.İnş bizler de yaşarız o güzel duyguları...
Canım sana bişey sorcam yumurtlama döneminde özellikle dikkat ettiğin bişeyler oldu mu???Yatış pozisyonu falan kaç günde bir çalıştın???

canım benım tekrar tebrık ederım Allah ım kucagına almak nasıp etsın ınsallah sonucun gayet güzel hatta süper canım benım Allah ım korusun sızı

canım benim çok teşekkür ederim sizler sayesinde,sizlerin duanız olmasaydı olmazdı,ben de her gece sizlere dua edeceğim.ben bu değerlerden pek bişey anlayamıyorum canım,yumurtlama dönemime bakarsam 4 haftalık olması gerekiyor ama belkim de erken döllenmedir,değerlerde şeyi anlamıyorum iki tip ya,bi 5-50 gibi değerler bi de 100 gibi değerler var farkı ne anlayamıyorum 5 den büyük ne demek

yazesıntısı anlat azcık ya neler yaptın bu ay hangı sıklıkta çalıstın çalışmadan sonra yattınmı yattıysan ne kadar yattın yada yaptıgın özel bişi varmıydı fıkır ver bakalım bızlere

ıyıyım canım sen nasılsın ınsallah canım ınsallah ama umudum gün geçtıkçe azalıyorya kısmet ne dıyeyım
sakın sakın güzel kardeşim ümidinizi asla kaybetmeyin.rabbim isterse ne olmazlar olur.ama GÜZEL RABBİMİN her işinde bir hayr vardır emin ol.sabırla beklemek gerekiyor baksana birbiri ardına geliyor güzel haberler.senin haberinide alıcaz inş.ben buna gönülden inanıyorum
bende iyiyim çok şükür.işlerim yoğundu çok zamandır giremedim hiç.ama çok şükür ters bir durum yok.

canım benim çok teşekkür ederim sizler sayesinde,sizlerin duanız olmasaydı olmazdı,ben de her gece sizlere dua edeceğim.ben bu değerlerden pek bişey anlayamıyorum canım,yumurtlama dönemime bakarsam 4 haftalık olması gerekiyor ama belkim de erken döllenmedir,değerlerde şeyi anlamıyorum iki tip ya,bi 5-50 gibi değerler bi de 100 gibi değerler var farkı ne anlayamıyorum 5 den büyük ne demek

canım dualrın bızımle olsun ınsallah bızlerde yasayalım bu duyguyu canım mesela 5-50 arası bir deger çıkınca 3 haftalık gebe oluyosun sana 5den büyük derken 5 haftalıktan büyük demek ıstemıstır telefonda baska bişi olamaz yanı çünkü degerlerın ıkı katına çıkıyorya süreklı o yuzden 5 den büyük demıstır yanı

ıyıyım canım sen nasılsın ınsallah canım ınsallah ama umudum gün geçtıkçe azalıyorya kısmet ne dıyeyım

Canım tekrar tebrik ederim canım.Senin adına o kadar çok seviniyorum ki anlatamam.İnş bizler de yaşarız o güzel duyguları...
Canım sana bişey sorcam yumurtlama döneminde özellikle dikkat ettiğin bişeyler oldu mu???Yatış pozisyonu falan kaç günde bir çalıştın???

canlarım sakın umudunuzu azaltmayın,en büyük örnek benim,hiç umudum olmadığı ve çok stres yaptığım bir anda geldi,o yüzden kalp atışını duymadan içim rahat etmeyecek.ben özellikle hiçbişey yapmadım,yumurtlama dönemimi değerlendirmeye çalıştım ama onda da atlamalar oldu,günaşırı olmadı,ama tutmuş canım.allahım en iyisini bilir canım,süper bir duygu,özellikle umudunu kestikten sonra.idrar testlerinden nefret etmiştim hep negatif çıktığı için,ama olunca oluyor işte,allahım sizlere de nasip etsin,benim en büyük belirtim ayaklarımın kuvvetsizliği oldu,hala öyle,iştahımın açılması,kilo almam

sakın sakın güzel kardeşim ümidinizi asla kaybetmeyin.rabbim isterse ne olmazlar olur.ama GÜZEL RABBİMİN her işinde bir hayr vardır emin ol.sabırla beklemek gerekiyor baksana birbiri ardına geliyor güzel haberler.senin haberinide alıcaz inş.ben buna gönülden inanıyorum
bende iyiyim çok şükür.işlerim yoğundu çok zamandır giremedim hiç.ama çok şükür ters bir durum yok.

canım benım 6. ayımdayım hala yok bılıyosun bebek bekelemk kadar zor bişi yok ınan Allah ım sabır versın bızlere ınsallah bızlerde bırgün yasarız bu güzel duyguları dualrın bızımle olsun aman sen ıkı canlısın dıkkat et kendıne canım benım Allah ım korusun sızı

Geri