Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bencede kesinlikle rahatlatir eger yapmak istiyorsan yap guzelim.. bende spora baslamak istiyorum ama ya bebis geldiyse diye diye evde oturmakla kaliyorum :) Hadi birsey olursa falan diye..

Yok canim haber.. ne reglden ne bebisten :) habersiz birseyler oluyor bana haha
canım bebiş gelmişse bişi olmaz ki ona spordan..kick box yapacak halin yok herhalde:) ağırlık kaldırma sadece yürüyüş yap..hem polikistik overe çok iyi geliyo yürüyüş biliyosun..bebiş gelmesini kolaylaştırıyo yürüyüş..heheheheheee yürü kolaylaşsın:)

benle dalga geçiyo salondaki çocuklar..abla burdan kenyaya gidiş geliş yol oldu senin yürüdüğün yol diye..heheheheheh ama zayıfladım onu da farkediyolar çok seviniyommm heheheheheh..yürüyüp duruyorum işte..diğer vücüt geliştirme aletlerini ben de yapmıyorum ağırlık da kaldırmıyorum sadece yürüyorum şimdilik..nisan gibi başlıcam..ama bebek gelirse yürüyeceğim sadece..

anladım canım ınsallah gecıkme degıldır.ben de gecen ay dusuk olunca bu ay ılk adetım olucak acaba gecıkme olurmu dıy dusunuyorum?hanı geldı gunum ama belırtı yok benım cok sancılı olur oyuzden ne sancım var ne baska nısey gergınım sadece o kafamı karıstırıyo sordum boyle olam tanıdıklarıma regl gunlerı normal gununde gelmıs bakalım beklıyorum

Bakalim canim hayirlisi olsun.. kacinda olman gerekiyordu canim"?

Canim nasilsin? cuma gunu sende yapacakmisin? ben regl gelmezse kararliyim ama gelirse bosuna test yapmamis olurum :)
iyiyim cnm ya nasıl olacam hala regl olmadım olmamda ins ama cok acıkıyorum cnm kocam test yapmamı yasakladı ben testlerle ugrasamam dedi doktora gşdecez diyo gorsen sanki karısı bi kac saat sonra dogum yaacak desin o kadar telaslıkı sarkı bile soyluyor seniniki nasıl heycanlı deılmı

canım bebiş gelmişse bişi olmaz ki ona spordan..kick box yapacak halin yok herhalde:) ağırlık kaldırma sadece yürüyüş yap..hem polikistik overe çok iyi geliyo yürüyüş biliyosun..bebiş gelmesini kolaylaştırıyo yürüyüş..heheheheheee yürü kolaylaşsın:)

Ne bileyim canim ya korkuyorum iste :) ben dans turu birseyler yapmak istiyorum boyle ama ordada kalca sallama falan oluyormus kardesim gidiyor o yuzden bekliyorum simdilik :)

aslinda keske bende kilo verebilsem super olur

benle dalga geçiyo salondaki çocuklar..abla burdan kenyaya gidiş geliş yol oldu senin yürüdüğün yol diye..heheheheheh ama zayıfladım onu da farkediyolar çok seviniyommm heheheheheh..yürüyüp duruyorum işte..diğer vücüt geliştirme aletlerini ben de yapmıyorum ağırlık da kaldırmıyorum sadece yürüyorum şimdilik..nisan gibi başlıcam..ama bebek gelirse yürüyeceğim sadece..

Canim bak cok cabalamissin ama ne guzel sonucunuda aliyorsun.. insallah istedigin kiloya ulasirsin en kisa zamanda fistik..

iyiyim cnm ya nasıl olacam hala regl olmadım olmamda ins ama cok acıkıyorum cnm kocam test yapmamı yasakladı ben testlerle ugrasamam dedi doktora gşdecez diyo gorsen sanki karısı bi kac saat sonra dogum yaacak desin o kadar telaslıkı sarkı bile soyluyor seniniki nasıl heycanlı deılmı

Anliyorum canim :) o zaman yapma biraz daha bekleyip doktora gidersiniz..

benimkinin daha gunumun gectiginden haberi yok.. bi ara cok soruyordu ama ben dedim sorup durma diye artik soramiyor zavallim :)

aslinda biliyor bu aralar olmam gerektigini ama o da korkuyor artik o yuzden sormaya cesaret edemiyor.. Gecen gun ped almistim her ihtimale karsi onlari gormus sordu yoksa regl oldun mu diye bende hayir ama evde bulunsun diye aldim dedim haa iyi o zaman yuregime iniyordu diyor :) Ah canim kocam benim insallah Rabbim bize hayirli bir evlat verir..

Geri