Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kızlar kimseler varmı :)

selam canım ,hoşgeldin...

tabiki canım yani vakti zamanıysa kimse o bebişi durduramaz gitme oraya diye :)

benim bir arkadaşım regli bittiği günün 2. Gününde yani yumurtlama olmadığı bir dönemde sürpriz bir şekilde hamile kaldı hatta bebişi doğdu bile..... Ve bu hamilelik öncesi dr ye kontrole gitmiş dr ona senin yumurtalıkların yavaş çalışıyor hamile kalman zor demiş :laugh:

Allahın takdiri canım işte, inşallllllaaaaahhhh bize de verir rabbim.

benim teyzemin iki kızı var , ikisine de reglden hemen sonraki günlerde hamile kalmış üstelik ikincisinde şey yırtılmış da olmuş,düşün artık ,rabbim ol dedimi kul önüne geçebilir mii?

kızlar reglinin hemen sonrası günler tehlikeli günler zaten...çoğu o zaman hamile kalıyor.bi de bazı kadınlar şanslı kadınlar,onlar ayda iki kez yumurtlayabiliyormuş,hani bizim kolay hamile kalan kadınlar dediğimiz kesim.

mrs m cim ben de seni merak ediyordum,malum 15 tatil tabi,tatile gitmişsin.ben rahatsız olunca tatil gezme değil de dinlenme zamanı oldu,hiç tatil gibi gelmedi bana.ama olsun bebiş sağlıklı olsun da sayılı gün geçer.ben de canım midem devam ediyor,bulantıdan çok ağrı var,doktor üç ayımı geçirmemi bekliyor sonra ilaç verecek,inş o zaman rahatlarım.onun haricinde kendimi yormuyorum,biraz zor bir hamilelik benimki,yorulunca belim ağırıyor.ama allaha şükür en son kontrolümde her şey yolunda çıktı,13 ünde ikili testime gidecem bi de o ii çıkarsa değme keyfime.üçüncü ayıma az kaldı,nasıl geçiyor zaman di mi.

mrs m cim ben de seni merak ediyordum,malum 15 tatil tabi,tatile gitmişsin.ben rahatsız olunca tatil gezme değil de dinlenme zamanı oldu,hiç tatil gibi gelmedi bana.ama olsun bebiş sağlıklı olsun da sayılı gün geçer.ben de canım midem devam ediyor,bulantıdan çok ağrı var,doktor üç ayımı geçirmemi bekliyor sonra ilaç verecek,inş o zaman rahatlarım.onun haricinde kendimi yormuyorum,biraz zor bir hamilelik benimki,yorulunca belim ağırıyor.ama allaha şükür en son kontrolümde her şey yolunda çıktı,13 ünde ikili testime gidecem bi de o ii çıkarsa değme keyfime.üçüncü ayıma az kaldı,nasıl geçiyor zaman di mi.

canım beni merak etme geçen ay regl 3 gün gecikti ve 4. gün geldi bu da beni her zamanki gibi üzdü, neden tutmadığını bir türlü anlamıyorum...ama hep dua ediyorum rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir bebek versin diye.

canımmm tahminim doğru çıkmış, allah yardımcın olsun inşallah çabucak 3. ayını doldurursun da ağrıların en azından hafifler. tabiki yorma kendini çünkü bebişin daha önemli hem de herşeyden... ve düşün sen de bekleyerek elde ettin bu güzelliği, tabiki değerini çooookkk iyi bilirsin. ben de bu işlerin hep kolay olduğunu düşünürdüm ama değilmişşşşş hayırlısı bakalım. bu arada bebişinin sağlıkla olmasına inan çok sevindim çok şükür canım.

Geri