Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

valla cnm bızden cok abısı heveslenıyo bebek ıcın ne gorse almak ıstıyo sımdıden oynayacagı oguncagı bılealdı.cnm sat ta gore daha 2 ay var ama bızım bebek ırı 2 3 haftaonden gıdıyo

canımmm ne güzel maşallahhh allah nazarlardan saklasın. abisine bak sen ne güzel iyi işte kıskanmaz böylece.... allah sağlıklı bir doğum versin bebişine ve sana canım.

iyiyim canım benim çok şükür atlattım zor dönemleri bulantı vs.. bebişim çok iyi maşallah artık üzmüyo beni ama maalesef kar kış iş güç derken şifayı kaptım burnum akıp duruyo grip oldum:hasta: birazdan gidip ıhlamur falan alıcam kaynatıp içeyim onun dışında herşey yolunda sende ne var ne yok

ooooo hadi çok sevindim önemli zor dönem bitmiş çok şükür canım, darısı yaz esintisinin başına inşallah. şifayı kapmamak ne mümkün, hava çok soğuk. dikkat et canım, evet ıhlamur iyi olur ama bol bol meyve de tüket. çok geçmiş olsun, grip oldum diye korkma canım her hamilenin mutlaka başına geliyor. herşeyin yolunda olmasına da sevindim.
ben aynı işte okul tatil dinleniyorum, bu arada bebek çalışmalarına devam ediyoruz bizim bebek nazlı gelmeye niyeti yok galiba :)

canımmm ne güzel maşallahhh allah nazarlardan saklasın. abisine bak sen ne güzel iyi işte kıskanmaz böylece.... allah sağlıklı bir doğum versin bebişine ve sana canım.
ınş kıskanmazbutun ılgı onun uzerındeydı ama nerde kucuk bebek gorse bu kadarmı olcak dıyedesoruyo acıyo bırazyuruyemeyecek konusamayacak dıye .cnm ınş sızlerede hayırlısıyla saglıklı bebısler versın

ooooo hadi çok sevindim önemli zor dönem bitmiş çok şükür canım, darısı yaz esintisinin başına inşallah. şifayı kapmamak ne mümkün, hava çok soğuk. dikkat et canım, evet ıhlamur iyi olur ama bol bol meyve de tüket. çok geçmiş olsun, grip oldum diye korkma canım her hamilenin mutlaka başına geliyor. herşeyin yolunda olmasına da sevindim.
ben aynı işte okul tatil dinleniyorum, bu arada bebek çalışmalarına devam ediyoruz bizim bebek nazlı gelmeye niyeti yok galiba :)
gelir tatlım gelmez mi merak etme sen dediğin gibi nazlanıyo azcık o kadarda olur annesi:) Rabbim zamanı gelince göndercek sana meleğini

kızlar ben kaçıyorum paydos saatim geldi öpüyorum hepinizi... dualarım sizinle..
bu arada yazgülüm inşallah güzel haber verirsin yarın bizlere

Geri