Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

helloooooo millet yaaa şuraya bim kaç saat girmiyorum ne güzel haberler almışız öyle çok mutlu oldum valla bende istiyorum yaaaaa :))) neyse allah nazarlardan saklasın tütütütü maşallah

nissam hosgeldin canim.bize belirtilerini yazarmisin canim
canım benim bu 8. ayımızdı tahmini yumurtlama günü yani 14.gün lavaboya gitmiştim peçeteyle sildiğimdi böyle yumurta akı beyaz sıvı geldi çok şaşırmıştım çünki ilk defa böyle olmuştu.daha önce hiç böyle görmemeştim okadar dikkat etmeme rağmen.gögüslerimde hiç bir belirti yoktu halada yok adetime 1 hafta kala kasık ağrım çok oldu adet olacakmışım gibi son 1 hafta kalada kasık ağrılarıyla beraber batmalar başladı iğne batıyormuş gibi oluyordu karnımın altında birde 1 haftadır mide yanmam var ve acıkıyorum başkada birşey yok.birde rüyamda eşim bana altın yüzükle kolye almıştı bende taktım.netten baktım rüya yorumuna gebeliğe işaret diyordu :)

canım bildiğim kadarıyla 9 da açılıyor :)

saol cnm hayırlısı bakalım yarın sabah gidip alacagım nese canlarım ben şimdi çıkıyoum. hepinizi çook ama çook öpüyorum nisam taze annişim seninde duanı bekliyorum rabim kabul ettmiyeceği duayı kullarına ettirmezmiş ondann bol dua edin bana bu gece bende sizlere edicem şimdilik öpüyorum hepinizi ii akşamlar canlarım..:)güle güle

Geri