Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Dileklerin için çok teşekkürler şehrazatcım,
Ben 4 aylık evliyim ama ilk aydan hamile kalıp boş gebelikten kürtaj olunca çok üzüldüm ve yeniden meleğimin olması için sabırsızlanıyorum. Aceleci miyim ne ??:d040: :) Allah hepimizin gönlüne göre versin

şehrazat güzel dileklerine teşekkür ederiz.. ben 2,5 yıldır deniyorum bütün testler yapıldı eşimede banada bir problem bulamadılar çoktan olması gerek dediler rahim filmi hormon testleri muayene eşimede ultrasyon testler bitmiyor yani ...
anlıyacağın allahım bize şimdilik nasib etmiyor bundada bir hikmeti hayır yada şerri vardır diyorum...
allah hepimize yardımcı olsun bol sabır versin....

iyi akşamlar melekler...

Kızlar inşallah hiçbir tedaviye gerek kalmadan hepiniz hamile kalırsınız.ben anne oldum ama her gece yatarken veya ne zaman aklıma gelırse gelsın olmayanlar için dua edıyorum.
İnşallah en kıze zamanda en hayırlı zamanda bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız.bırde benım gıbı ıkızlerınız olursa offf değmeyın keyfınıze.haberınız olsun ama çok zor.
Herzaman sızler ıçın dua edıcem :)

meleklerim moralimin en bozuk olduğu zaman sizlerle tanıştım sizlerle sıkıntılarım biraz daha hafifledi biraz daha güçlendim ...
bu mübarek günde allahım inşallah dualarımızı kabul eder o çok istediğimiz meleklerimizi bize kavuşturur inşallah...
bugün dualarım siz iyi insanlara sizde bana dua edin ..
hepinizin kandili mübarek olsun canlarım...
sizleri çok seviyorum...

Sevgili Melekler,
Hepinizin Miraç Kandili mübarek olsun, Rabbim sizin ve sevdiklerinizin tüm dileklerine hayırlısıyla kavuşmasını nasip etsin. :pray:

Güzel dilekleriniz için herkese teşekkürler melekler, burası sizinle çok daha güzel ve anlamlı oluyor, iyi ki varsınız :)

Kandiliniz mübarek olsun...

3 Ağustos'a az kaldı :) Yalnız iki aydır benim regl günleri iki gün erkene atıyor neden acaba kızlar... Yine erken falan olabilir mi bu ayda da? Neyse bakalım göreceğiz.

Geri