Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bilge gökçen umarım hiç olmaz hamilesindir inşallah .. arada regl benimde ileri geri kayıyor doktor normal demişti bana 1 2 gün oynama olurmuş...

Sağol Blackrain, güzel dileğin için. Hayırlısı olsun.. Bende pek oynama olmazdı aslında, düzenlidir hep kurulu saat gibi, belki strestendir falan dedim artık. Bakalım, bu seferki nasıl olacak :)

Selam Şekerlerr,
İnşallah hepiniz iyisinizdir. Bugün doktora gittim kontrole herşey yolundaymış çok şükür ve iki gün içerisinde yumurtlamak üzereymişim folik asite başladım yeniden ve melişimin gelmesine hazırımm :) bugün güzel bi günn :26::cah:

logicaldream senin adına sevindim inşallah hayırlısı olur meleğinde senin beklediğin gibi gelir bende pazartesi gidiyorum doktora bakalım one diyecek.
ama ben biraz umutsuzum kasıklarımda ağrı var heralde yine kist var .
inşallah yoktur diyorum ama bakalım hayırlısı...
yine kist varsa tedavisi en az 2 3 ay sürer benim ufaklık hayali biraz daha uzar

blackraincim,güzel dileklerin için çok teşekkürler inşallah hepimiz güzel haberler alırız en kısa zamanda. Sende umutsuz olma öyle hemen bende ağrı var diye gittim ama bi problem yokmuş sadece ufak bi iltihap var o da önemli değil dedi doktor ilaç verdi ve haftaya kontrole çağırdı inşallah seninde öyledir. Ayrıca arkadaşlarımızında hep dediği gibi önemli olan umutsuz olmamak pozitif düşünmek sende üzülme canım :)

Günaydın Chatlakcım,
Asıl sen nasılsın yarın 1 ağustos senden de güzel haber bekliyorus canım:26:kendini nasıl hissediyosun?

:) dün akşam eşimle ailemize ufak bir misafirin gelmesinin zamanının geldiğine karar verdik
bende aranıza geldim meleklerim... son regl tarihim 24 temmuz idi.. bende sizlerle birlikte kısa bir yolculuğa mı yoksa biraz uzun bir yolculuğa mı çıkacağım..bilemiyorum.. Herkese yüce rabbim hakkımızda hayırlısını versin... Allah gönlümüze göre versin meleklerim... Işık ve sevgi ile kalınız..

Son düzenleme:

Günaydın kızlar, herkese güzel bir gün diliyorum. :)

Dualarımız seninle Chatlakcım, inşallah güzel haberler verirsin bizlere...

Kızılım hoşgeldin aramıza, :) inşallah uzun sürmez de bu yolculuğun, meleğini kucağına alırsın hemen :)

Geri