Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Arkadaslar ben aranizda yeniyim.Cok guzel bir site cok begendim.Bende hamile kalmak istiyorum.Ama simdilik bir sonuc yok.Kirpiklere takildim bende benimkide top top ama baska bir belirti yok.Bu da tek basina yetmez galiba :(.Bugun doktora gittim kan testi verdim insallah hamileyimdir :(
inşallah hamilesindir canım reglinin üzerinden nekadar geçti

Ne guzel ya bende hamile kalmak istiyorum ama simdilik bir sonuc yok:eco:insallah olur cok istiyorum bu siteyi gordum guzel bir siteye benziyor :Aama daha kimse bana cevap yazmadi ben yeniyim yardimci olurmusunuz arkadaslar

merhaba kızlar cok ama cok uzun zamandır foruma girmıordum.6 aya kadar hamileliğimden hiç problem olmadı ama daha sonrasında hastaneden cıkamadım bugün gittim salı günü allah izin verirse bebişime kavusuyorum.allahım herkese hamileleği tattırsın.

merhaba kızlar cok ama cok uzun zamandır foruma girmıordum.6 aya kadar hamileliğimden hiç problem olmadı ama daha sonrasında hastaneden cıkamadım bugün gittim salı günü allah izin verirse bebişime kavusuyorum.allahım herkese hamileleği tattırsın.
kolay dogumlar dılıyorum canım...özlemıstık senı görusemıyrduk.....saglıkla kucagına amanı dılerım.....sımdıden gozunuzaydın.....

selam kızlarrrr ben geldimmm
çokkk uzun zaman oldu biliorum ama fırsat bulamadım inanınn..........
bebeişim oldu bgn 5 günlük minik kızım ela naz ım :)
haber vereyim dedim...........

merhaba canım, allah sana kolay bir doğum nasip etsin inşallahhhhhh.
inşallah kuzucuğunu hemen kucağına alırsın.

selam kızlarrrr ben geldimmm
çokkk uzun zaman oldu biliorum ama fırsat bulamadım inanınn..........
bebeişim oldu bgn 5 günlük minik kızım ela naz ım :)
haber vereyim dedim...........

kız cadıııııı ne zamandır yoktun merak etmiştik :)
allah analı-babalı büyütsün inşallah. çok sevindim darısı bizlere... ben de kızıma ela adını koyacağım inşallah.

Geri