Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benimde realime 4 gün kaldı normalde ayın 20sinde ama ilac kullanmıştım gecen ay 22 de oldum işallah bebiş olur :(:(

ben burdayım canım salak gibi daha adetim 3 4 gün varken test yaptım ve negatif çıktı elbette off niye erkenden yapıyorum böle kızıyorum kendime..şu kan testinin evde yapılanı olsaydı keşke ama o zamada kan falan kalmazdı hiçbirimizde..

süpersin canım ya:))

arkadaşlar slm ben 14 ocakta aşılama yaptırdım ve bu perşembe belli olucak.ama cumartesi günü hafif bi bel ağrım oldu ve çok az bi pembelik geldi eğer bu durumda olan varsa bilgi verirse sevinirim

merhaba

yinede fazla kaptırmak istemiyosun dimi ben öyleyim canım benim göğüslerde bişey yok ama ucları 2-3 gündür acı hissediyorum bide kasıklarım sağlı sollu paslaşarak ağrıyorla böyle batma tarzında ama rahatsız ediçi diiller benim aklım karıştıran bu ucların ağrıması :) ilk kez bu ay böyle oldu içime kurt düştü :) ama yinede kendimi fazla kaptırmış diilim inşallah canım bu ay hayırlı haberi beraber veririz

Aynı sorunlar bendede var,ben umutluyum,inşallah hayal kırıklığına uğramam canım.Hadi hayırlısı

arkadaşlar çatlatma iğnesi ya da aşılama ne anlama geliyor

Yumurtlama olupta çatlamıyorsa çatlama iğnesi oluyor doktor yumurtlama takibi yapıyor sanırım birde test istiyor progesteron Aşılama ise çok farklı bir yılı aşkın sürede gebe kalamayan kişiler yaptırabiliyor yada benim gibi eşimin spermlerinde sorun var şekil bozukluğu sağlam spermleri ayrıştırıp bayana aktarıyorlar yada tabi daha değişik sorunu olanlarada aşılama yapıyorlar bunlar duyduklarım emin değilim inşallah herşey gönlünüzce olur hoşçakalın

Geri