Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben burdayım canım salak gibi daha adetim 3 4 gün varken test yaptım ve negatif çıktı elbette off niye erkenden yapıyorum böle kızıyorum kendime..şu kan testinin evde yapılanı olsaydı keşke ama o zamada kan falan kalmazdı hiçbirimizde..

ayy çok güldüm

Kırpık merhaba. Ben de hemen hamile olduğumuzu gösterecek bir yöntem istiyorum:) ama sanırım daha yok. Ben de serephone kullandım. İğnemin 6. günü. Sabırla beklicez artık. Ben de çok sıkılıyorum, sürekli sitede dolanıp duruyorum kolemen kullananları, gündüz işte çabuk geçiyor vakit ama akşam evde geçmiyor. Dilerim sabrettiğimize değer, güzel habrler mutlu ediyor beni. Moralimizi yüksek tutalım şekerim.

aynen canım gündüz işte pek aklıma gelmiyor ancak akşam bir türlü geçmiyor ben progen iğne kullandım göbekten 10 şubat perşembe akşam 19:00 da yapıldı aşılama o günü saymıyorum bugün 8.gün geçmiyor bir türlü vakit hiç bir belirtide yok çok merak ediyorum bazen ümitli bazen ümitsizim.sende aşılamamı yaptıracaksın

Kırpıkçım, ben de ve eşimde bir problem yok ama benim yaşım olsu sana 33. İş güç derken hiç bebek yapmadık gerçi daha bir yıllık evliyiz:) Bu yıl olsun dedik, ilk denedik hemen olcak sandık, 4 kez olmayınca doktor hızlandırmak için seophene ve pregnly verdi, ben de olur dedim, hatta muayene olurken bşr bayan vardı o da böyle hamile kalmış, eşi onun epeyce büyüktü elli vardı. İkiz olmuş, sonra biri tutunamamış ama bebeği izlediler, nasıl güzel kahkaha attılar inanamazsın. Ee dedim ben de %20 ihtimali tutturmayı dene dene, kullanıyorum ilacı. işte 4 yumurtam olmuştu. biri çok büyümüş ikisi çok iyi ödevlerinizi yaparsanız olur bu iş hemde çoğul olur dedi. Normalde çok kasılıyorum ben, kafama takıyorum. Bu ay biraz daha rahatım:D alıştık sanırım deneme yanılma işine. Ben de senden bir gün sonra iğnemi oldum yani 11 şubat cuma saat 3:) dedi ki doktor 5-6 saat sonra ilişki, sonra da gün aşırı 3 kez. Bitti ödevler de bekliyorum işte. Normalde bu cuma benim 14 gün ama 17den hesaplarsam 28 i olur. bir sonraki pazartesi dedim kendi kendime. Aşılama kısmına iki deneme hakkı daha verdim belki öyle geçerim canım. Böyle işte bu arada sen de durum ne? ben çok merak ediyorum etkisi bu ilaçların ne kadr sürüyor, sen de ne gibi etkiler yaptı?

slm ben aranıza yeni katıldım.Bende son 4 aydır bebek sahibi olmak için uğraşıorum.2 ay klomen kullandım malum belirli günler verildi uygulama yaptık ama olmadı aşılamaya karar verdik ancak bende ve eşimde hiç bir sıkıntı yok galiba kafaya çok takıyorum.Ama hak verirsiniz ki elde değil takmamak herkesin dediği ''düşünmeyeceksin ''sözü saçma çünkü belirli günlerde ilişkiye giriyorsun bu yüzden de aklında hep olur mu olmaz mı? sorusu.Aşılama yaptıracağız 3 hafta sonra Rabbim nasip ederse şayet olacaktır.Nasip diyorum.Allah isteyen herkese nasip etsin.Düşünün birde ben de okul öncesi öğretmeniyim düşünmemek mümkün ü?

Estu merhaba, hoş geldin. Genelde 3 ay klomen türü ilaçlar kullanılıyor, daha fazlası zararlı, çatlatma iğnesi kist oluşturuyormuş, klomen ise rahim içi duvarını inceltip erken menepoza neden oluyormuş. O yüzden doktor böyle bişi uygun görmüştür. Stres çok önemli, ben de çok stres yapıyorum. Bzde de sorun yok, yaşım 33 benim hızlandırmak için ben tercih ettim. Eğer çok acelen yoksa, olmadı dinlen biraz canım, psikolojin rahatlasın, hazır olduğunda tedavine devam et. Pek çok arkadaşımız bu molalarda hamile oluyorlar. Kendini üzme nolur. İçinden de ki her şeyin hayırlısı, zamanı var de, böyle nasip de. Yoksa bekle bekle çekilcek gibi değil. Bir de tek biz böyle şeyleri yaşamıyoruz merak etme. Hep beraber güzel haberlerimizi paylaşıcaz burda, ahanda buraya yazıyorum:)
slm ben aranıza yeni katıldım.Bende son 4 aydır bebek sahibi olmak için uğraşıorum.2 ay klomen kullandım malum belirli günler verildi uygulama yaptık ama olmadı aşılamaya karar verdik ancak bende ve eşimde hiç bir sıkıntı yok galiba kafaya çok takıyorum.Ama hak verirsiniz ki elde değil takmamak herkesin dediği ''düşünmeyeceksin ''sözü saçma çünkü belirli günlerde ilişkiye giriyorsun bu yüzden de aklında hep olur mu olmaz mı? sorusu.Aşılama yaptıracağız 3 hafta sonra Rabbim nasip ederse şayet olacaktır.Nasip diyorum.Allah isteyen herkese nasip etsin.Düşünün birde ben de okul öncesi öğretmeniyim düşünmemek mümkün ü?

Estu merhaba, hoş geldin. Genelde 3 ay klomen türü ilaçlar kullanılıyor, daha fazlası zararlı, çatlatma iğnesi kist oluşturuyormuş, klomen ise rahim içi duvarını inceltip erken menepoza neden oluyormuş. O yüzden doktor böyle bişi uygun görmüştür. Stres çok önemli, ben de çok stres yapıyorum. Bzde de sorun yok, yaşım 33 benim hızlandırmak için ben tercih ettim. Eğer çok acelen yoksa, olmadı dinlen biraz canım, psikolojin rahatlasın, hazır olduğunda tedavine devam et. Pek çok arkadaşımız bu molalarda hamile oluyorlar. Kendini üzme nolur. İçinden de ki her şeyin hayırlısı, zamanı var de, böyle nasip de. Yoksa bekle bekle çekilcek gibi değil. Bir de tek biz böyle şeyleri yaşamıyoruz merak etme. Hep beraber güzel haberlerimizi paylaşıcaz burda, ahanda buraya yazıyorum:)

inşallah bende ve isteyen herkes burdan güzel haberleri verir.iyi dileklerin için çok saol koza ama bizim tayin görme olayımız var gerçi daha var ama doğuya gitcez ben 29 yaşındayım ankarada olan imkanlar maalesefki yok geç olmadan bebişime kavuşmak istiyorum.Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar versin içinde de bana da nasip etsin

e dur bakalım belki tayinle beraber güzel haberler gelir 3 hafta sonra sanırım sonuç alırsın. Bu arada klomen tarzı ilaç kullanıyorsan stres bak çok önemli. Bir kez benim stresten çatlatma iğnesine rağmen yumurtam 5 gün sonra çatladı. Kafa dağıtmak lazım, hoş ben de çok becremiyorum da senin yaşın 29 daha, ben 33 oldum biraz sınıra yakın hissediyorum ara sıra kendimi:) Moralini yüksek tut sen, hem Doğu Batı önemli değil ki İzmirin de köyünde olunca köy işte imkan olmuyor. O yüzden belki modern bir kent olur belki merkeze yakın olur, içini rahat tut sen. Güzel düşünelim güzel olsun.

Son düzenleme:
umarım koza öyle olur bende diğerleri gibi güzel haberler veririrm.Rabbimden belkıd hayırlı zamanda istedim o yuzden diye düşünüyorum Allahım inşallah artık benim için hayırlı zaman gelmiştir.Güzel dileklerin için saol koza

rica ederim ne demek:) güzel haberlerimizi paylaşçaz daha burda, sen hiiç canını sıkma. Bu arada aşılma durumun ne oldu. ben de ilk seropheni kullandım, bakalım benim de ileri aşama aşılama. Bu arada klomen kullandığında çatlatma iğnesinden kaç gün sonra regl oluyordun. Sİteler hep 14 diyor, benim normalde de çatladıktan sonra 16. gün adet oluyorum yine öyle mi olur. Bugün 13 gün. Bir kasıklarım ağrıyor adet olcam sanıyorum sonra sancı yok oluyor, belim ağrıyor sonra o da yok oluyr. Ne olcamı bilemedim:)

Geri