Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım düzenli adet görüyosan uzman melek anlatmıştı bana 28 günlük bir döngüyse 14 gün çkarıyosun regli günün birinci gün sayıp 14.gün yumurtlama günün oluyo seninki kaç günlük döngü? buna göre çalışmalar özellikle yumurtlamadan önce ve sonraki günler önemli ayaklar havaya sonra sonuç bekleyeceksin işte inşallah hayırlı bebeklerimiz olsun.bide ateş ölç çok faydalı oluyo gerçekten yumurtlama gününden önce ateş normal seyrinden mutlaka düşüyor o günleri değerlendirmeyi sakın ihmal etme..
hepimize insallah.PEki bunun iyi olan bir markasi var mi yani gebelik testleri gibi fiyatlari kaliteleri degisiyor mu?gidip en pahalisini mi alayim?ne onerirsin?bi de bugun 12.gun demistim ya sizce yumurtlama olma olasiligi nedir?duzenli adet goruyorum.Ay cok sordum ama anliyosundur inanilmaz bir heyecan var:)

canım inşallah hüsrana uğramayız,benim arkadaşım tam 8 gün kala reglisine test yaptı silik bir çizgi vardı ve 8 gün sonra regli olmadı hamileymiş gerçekten..bi test yapasım var ama 8 gün önceden hüsrana uğramaktan korkuyorum:(

selamlar adetten önce gebelik testleri sahiden sonuç veriyor mu.genellikle adet 10 gün geçikten sonra yapılması öneriliyor.yupis

yasemincim benim ilk hamileliğimde(düşük oldu) ozaman gebelik testini ben 3 gün önceden yaptım benim pozitif çıktı o biraz döllenmekle ilgili bişey ama kan testinde çıkıyo canım son 10 gün varken bile çıkar canım kesin olsun diye adet gecikmesi bekleniyo çünkü döllenme daha sonraki günlerde olmuş olabilir diye yani herkese göre değişiyo canım

kızlar ben aranıza daha dün katıldım gördüm kü batagı kalabalıkmişız.benim şafak vaktime daha var.çünkü hüsranlı zamanımdayım. bu daha dikkatli denemek istiyorum. tabiki herşey allahtan. benim testlerde prolaktin 38 çıkmıştı. hamile kalmama bi engel olurmu? acaba aranızda bilen var mı :cry:

yasemincim benim ilk hamileliğimde(düşük oldu) ozaman gebelik testini ben 3 gün önceden yaptım benim pozitif çıktı o biraz döllenmekle ilgili bişey ama kan testinde çıkıyo canım son 10 gün varken bile çıkar canım kesin olsun diye adet gecikmesi bekleniyo çünkü döllenme daha sonraki günlerde olmuş olabilir diye yani herkese göre değişiyo canım

teşekkürler bunu ögrendigim iyi oldu.

selam bayanlar

yeni üye oldum ancak günlerdir yazılanları takip ediyorum

23 mayıs 2010 da evlendim ancak hiç korunmadık. ağustos ayında vajinal siğiller çıkmaya başladı ve 2 ay tedavinin ardından 3 defa operasyon geçirdim çok şükür şu anda hepsi geçti. Ancak daha önceleri olmayan birsey oldu ve adet düzensizliğim oluştu hiç korunmadıgımız için her defasında hamile oldugumu düşündüm ve hayal kırıklıgına uğradım.en son 10 ocak 2011 de adet oldum ama sadece 1,5 gün sürdü ...bugün ise 13 mart 2011 ve ben hala hastalanmadım ancak bu süre içerisinde bir defa şubatın 15 inde test yaptım negatif çıktı. şimdi ise yaklaşık 9 gündür göğüslerim inanılmaz şişti, uçları öyle acıyorki anlatılacak gibi degil..her an her saniye adet olacakmışım gibi bi sancım var kasıklarımda sol bacagıma vuruyor aynı zamanda..ve davul gibi şişti tüm vücudum hamile olmak yada olmamak çok fazla takıldıgım bi konu degil rabbim herseyden önce hayırlısını versin..ama tüm bu yaşadıklarımdan sonra sizce hamilemiyimdir

Son düzenleme:
selam bayanlar

yeni üye oldum ancak günlerdir yazılanları takip ediyorum

23 mayıs 2010 da evlendim ancak hiç korunmadık. ağustos ayında vajinal siğiller çıkmaya başladı ve 2 ay tedavinin ardından 3 defa operasyon geçirdim çok şükür şu anda hepsi geçti. Ancak daha önceleri olmayan birsey oldu ve adet düzensizliğim oluştu hiç korunmadıgımız için her defasında hamile oldugumu düşündüm ve hayal kırıklıgına uğradım.en son 10 ocak 2011 de adet oldum ama sadece 1,5 gün sürdü ...bugün ise 13 mart 2011 ve ben hala hastalanmadım ancak bu süre içerisinde bir defa şubatın 15 inde test yaptım negatif çıktı. şimdi ise yaklaşık 9 gündür göğüslerim inanılmaz şişti, uçları öyle acıyorki anlatılacak gibi degil..her an her saniye adet olacakmışım gibi bi sancım var kasıklarımda sol bacagıma vuruyor aynı zamanda..ve davul gibi şişti tüm vücudum hamile olmak yada olmamak çok fazla takıldıgım bi konu degil rabbim herseyden önce hayırlısını versin..ama tüm bu yaşadıklarımdan sonra sizce hamilemiyimdir
öncelikle hoşgeldin aramıza.söylediklerin hamilelik belirtileri gibi. 1.5 gün adet gördüm demişsin belkide üstüne görülen olay olabilir. istersen bi test yap. bu benim fikrim tabii.hadi hayırlısı...:baby:

Geri