Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

İlahi mervuş, bence kimse gülmek, çok doğal bir şey yaptığın, bütün ay yumurtam oldu mu ilişki günleri, ay döllendi mi tutunmuş mudur diye kafa yoruyoruz, bütün bunlar da bizim vücudumuzda oluyor, etkiliyor bizi. Eşimin karnı şişmiyor, kasıklarında ağrı olmuyor, vücudu sürekli böylesi bir stresin içinde bulunmuyor. Yarın hamile kaldığında eşine ben böyle bir yapmıştım diye kahkaha atarak anlatacaksın, yazıyorum bak buraya:D

Hoşbulduk koza saol beni hep üzdüğü için gebelik testlerinden soğudum en son geçen ay reglime 1 gün vardı meraktan ölüyorum dedim kendi kendime bu sefer kan testi yaptırıcam gittim sabah sabah acile 400 lerde bi numara verdiler :) sonra eczaneye gidip gebelik testi alıp eve geldim sonra sonuç hüsran tabi akşamı regl oldum:(bu olaydan eşime dahil kimseye anlatamamıştım oh be rahatladım:))psikolojimi anlatamam nasıl suçluluk duyuyorum çok zor şeyler hastaneye gittim ya acile niye kan testi yaptırmaya başkasına desem arkasıyla güler ama siz gülmezsiniz deme:(anlarsınız beni melek arkadaslarım sizi sevıyorum

Sevinç özkan, aslında bir doktora gitsen, adetlerin düzensiz ise bir çözüm önerisinde bulunsa o sana. Eğer bebek yoksa ve sen bu kadar beklediysen hani vakit kaybı yazık olur. Adet söktürücü ilaçlar var en azından. İnşallah hamilesindir ve bunlara gerek yoktur ama yine de doktora gitmek önemli canım.

canım düzenli adet görüyosan uzman melek anlatmıştı bana 28 günlük bir döngüyse 14 gün çkarıyosun regli günün birinci gün sayıp 14.gün yumurtlama günün oluyo seninki kaç günlük döngü? buna göre çalışmalar özellikle yumurtlamadan önce ve sonraki günler önemli ayaklar havaya sonra sonuç bekleyeceksin işte inşallah hayırlı bebeklerimiz olsun.bide ateş ölç çok faydalı oluyo gerçekten yumurtlama gününden önce ateş normal seyrinden mutlaka düşüyor o günleri değerlendirmeyi sakın ihmal etme..

ya hurremcim adetin ilk gununu 1.gun olarak kabul ettim 10. gunden itibaren her gun deniyoruz bugun 13.gun oluyor.Yarin tam 14.gun olcak ama bugun denedigimiz icin acaba yarin denemessek mi diyorum doktorum gun asiri demisti cunku.Nasil diken ustundeyim anlatamam yaa her seye cok dikkat ediyorum.Sakinan goze cop batar misali aslinda koyverip gitmek lazim cok dusundukce olmuyo sanirim ya.Senin ilk gebelik mi?uzun zamandir mi deniyorsun?

yasemincim benim bildigim cinsel iliskiden(yani gebe kalmanin yuksek oldugu zamanki iliskiden) 10 gun sonra kanda cikiyormus adetine yakin olsun olmasin beta hcg hamile kaldiysan 10gun sonra yuksek seviyeye geliyormus

hii bi de evet 28 gunde bir goruyorum...acaba 10.gun yaptigim bosa mi gidiyo??doktor 10. ve 20. gunler arasi yuksek ihtimal hamile kalinir demisti ama hic bi belirti yok bende:)gerci daha 3gun oldu ama ne biliim uff alllahim 2.ayda ben boyle stres oluyorum senelerini gecirenler var. gecen gun esimle konusuyoduk allah onlara sabir saglik versin insallah

sevinccim bence de doktora gitmen en mantiklisi hem hamile misin degil misin o anlasilir hem de adet duzensizliginin nedenini ogrenmis olursun.Allah hayirlisini versin insallah canim

hii bi de evet 28 gunde bir goruyorum...acaba 10.gun yaptigim bosa mi gidiyo??doktor 10. ve 20. gunler arasi yuksek ihtimal hamile kalinir demisti ama hic bi belirti yok bende:)gerci daha 3gun oldu ama ne biliim uff alllahim 2.ayda ben boyle stres oluyorum senelerini gecirenler var. gecen gun esimle konusuyoduk allah onlara sabir saglik versin insallah
selam ayşegül bence ovulasyon belirleme testleriyle tam yumurtlama gününü bulabilirsin ben daha henüz denemedim adetimin 4. günümdeyim 10 gün sonra bende deneyecegim. allahtan hayırlısı:grouphug:

Geri