Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

:bebem:merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende sizler gibi anne olmak istiyorum Allahın izniyle.tüm anne adaylarına yeni hamile kalanlara Rabbim en kısa zamanda sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizlere diyelim.bende 1 senelik evliyim biz başından beri hiç korunmadık eşimde bende başından beri istedik.ilk 6 ay pek takmadık ama son 3 aydır korkmaya başladık jinekolojik muayene oldum vajinal enfeksiyon çıktı bakteriler spermi öldürüyormuş tedavi oldum çok şükür atlattım eşimin tahlil sonucu güzel çıktı benim kan değerlerimde çok iyi.son adetim mart 23 ve adetlerim düzenlidir.sonraki adetime 10 gün var ama bitakım şeyler gözlemliyorum kendimde bel ağrısı,göğüslerde şişlik var ama ağrı acı yok.normaldede çok sık idrara çıktımdan bunu ayır edemiyorum,akşama doğru miğde bulantım oluyo kusacak gibi değil hafif derecede, beyaz akıntım oluyo 4 gündür arada ateş basıyo arada üşüyorum ayaklarım buz gibi.. sizce erkenmi belirtiler için ... buarada burda kendimi iyi hissettim sizlerle paylaşmak kendimi iyi hissettirdi hepimiz için dua ediyorum hepinizi öpüyorum...

Son düzenleme:
:bebem:merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende sizler gibi anne olmak istiyorum Allahın izniyle.tüm anne adaylarına yeni hamile kalanlara Rabbim en kısa zamanda sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizlere diyelim.bende 1 senelik evliyim biz başından beri hiç korunmadık eşimde bende başından beri istedik.ilk 6 ay pek takmadık ama son 3 aydır korkmaya başladık jinekolojik muayene oldum vajinal enfeksiyon çıktı bakteriler spermi öldürüyormuş tedavi oldum çok şükür atlattım eşimin tahlil sonucu güzel çıktı benim kan değerlerimde çok iyi.son adetim mart 23 ve adetlerim düzenlidir.sonraki adetime 10 gün var ama bitakım şeyler gözlemliyorum kendimde bel ağrısı,göğüslerde şişlik var ama ağrı acı yok.normaldede çok sık idrara çıktımdan bunu ayır edemiyorum,akşama doğru miğde bulantım oluyo kusacak gibi değil hafif derecede, beyaz akıntım oluyo 4 gündür arada ateş basıyo arada üşüyorum ayaklarım buz gibi.. sizce erkenmi belirtiler için ... buarada burda kendimi iyi hissettim sizlerle paylaşmak kendimi iyi hissettirdi hepimiz için dua ediyorum hepinizi öpüyorum...

slm canim hos geldin,

bi melek bekleyenimiz daha oldu :)
hakkinda hayirlisi ama senin belirtilerde biraz yumurtlama belirtileriy gibi bence...
eger belirtilerde veye önce iliskiye girdiysen adetin gecikirse bi test yap hamis olma ihtimalin yüksek.

ama daha yerlesmemistir bence yerlesme bi kac gün gec oluyor. adetini bekle ve test yap derim bol sanslar :)

bende öyle yapcam bende benzer belirtiler yasadim ama simdi geciyorlar kimisi tamamen yok oldu.

paylasirsin yeni haberlersi :) bekliyoruz....

melekler söz verdiğim gibi yaptığım testtin sonucunu eşimden önce burya yazıyorum şuan saat sabah 4 e 10 var uykumdan gaz ve mide yanmasıyla uyandım hazır uyanmışken test yaptım souç pozitif çift çizgi hiç beklemeden çıktı kızlar ne olur dua edin gebeliğimde ters bişeyle karşılaşmıyayım ilk iki hamileliğimdeki gibi olmasın sizin dualarınıza ihtiyacım var.allahım gecenin şu saati bana bu mutluluğu yaşattığın için sana şükürler olsun ne olur şuan bu yazdıklarımı okuyan okumayan bütün kardeşlerimede bu mutluluğu yaşattır.hayırlı olan tez zamanda inşaallah

allahım seni ve bebeğini korusun canım hemen doktora git gerekli tedbirler alınsın çok mutlu oldum...allahım bizede nasip etsin inşallah....aminnn...

hoşbulduk bitanecim çok teşekkür ederim cevabın için.. yumurtlama belirtisi evet yaa hiç aklama gelmemişti bu ay çok sık çalışma yaptık hayırlısı bakalım.tek çarem beklemek.aynı zaman gebe kalırmışız :)) İNŞALLAHHH RABBİMM SANA YALVARIRIMMM BİZE NURUNDAN NASİP EYLE...AMİN...

hoşbulduk bitanecim çok teşekkür ederim cevabın için.. yumurtlama belirtisi evet yaa hiç aklama gelmemişti bu ay çok sık çalışma yaptık hayırlısı bakalım.tek çarem beklemek.aynı zaman gebe kalırmışız :)) İNŞALLAHHH RABBİMM SANA YALVARIRIMMM BİZE NURUNDAN NASİP EYLE...AMİN...

Aramiza hos geldin canim insallah rabbim butun dualarini kabul eder hepimiz bebelere kavusuruz amin.

melekler söz verdiğim gibi yaptığım testtin sonucunu eşimden önce burya yazıyorum şuan saat sabah 4 e 10 var uykumdan gaz ve mide yanmasıyla uyandım hazır uyanmışken test yaptım souç pozitif çift çizgi hiç beklemeden çıktı kızlar ne olur dua edin gebeliğimde ters bişeyle karşılaşmıyayım ilk iki hamileliğimdeki gibi olmasın sizin dualarınıza ihtiyacım var.allahım gecenin şu saati bana bu mutluluğu yaşattığın için sana şükürler olsun ne olur şuan bu yazdıklarımı okuyan okumayan bütün kardeşlerimede bu mutluluğu yaşattır.hayırlı olan tez zamanda inşaallah
çok sevindim,inşallah bi sorun olmadan geçer bu sefer hamileliğin,hayırlı uğurlu olsun.gözün aydın.

slmarkadaslar ben yeni atildim araniza yurt disinda yasiyorum.3 ay once dusuk yaptim:)fakat vucudumdan hormonu bir turlu atamadim kurtaj yapamadilar cunku gorunen birsey yoktu 1 ay sonra igne yaptilar bu igne vucudumda kaln ve gorunmeyen parcalri yok etti fakat doktorlar 3ila 6 ay arasinda hamile kalmamami tavsiye ettiler ignenin vucudumdaki vitamini oldurebilecegini ve bebegin vitaminsiz kaldigi icin sagliksiz olabilecegini soylediler:(ocagin 22 sinde igne yaildi ben ilk adetimi martin 5inde gordum fakat bu ay adetim 6 gun gecti simdi test yapmaya korkuyorum(bu igneden haberiniz varmi turkiyede yapiliyormu:lutfen yardimci olun

Son düzenleme:
canım hayırlı olsun, tebrik ederim Allah tamamına erdirsin, bizim topiğe gelip bi haber verirsen hemen listeye hamiş diye ekliyim:)

slm semas,

hos geldin. ben böyle bi igneden hic duymamistim benim bildigim düsük yapana kürtaj yaparlar. nerede yasiyorsun? bende yurtdisindayim.
Yurtdisindaki methodlar uygulamalar türkiyedeki tedavilere benzemiyor.
gercekten bi baska doktora danismanida tavsiye ederim .....

Geri