Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar ya bende hiç belirti falan yokk hastalığıma 11 gün var tutunmadımı sizce:(
çatlakta sende çok aceleci davranıyosunuz rahat olun ölüm yokki ucunda tayin edilen zaman hangisiyse ozamanda olucak bide daha 11 gün varmış döllense bile zaten anca rahme yerleşiyodur siz böle takıntı haline getirdikce tutunmucak bebekleriniz stres yok tutmuştur inşallah.rahat olun anne adayları biz kadınlar doğuştan anneyiz bu iç güdüyle doğuyoruz derin bi nefes alın herşey yolunda diyin kendinizze olumlumbakın şu içine tükürdüğüm hayata.anlıyorum sizleri benimde 2sene olmadı olanda öldü zaten ama takmamayı öğrendiğim anda oğluma gebe kaldım.zor amayapcak bişi yok.bol dua gerisi allahtan allah yardımcımız olsun melekler.

ya eğer haddimi aştıysam kusura bakmayın kızlar hayat bana hiç bi şekilde adil davranmadı yaşım 23 ama yaşadığım olaylar misli misli büyüktü yaşıma çok büyük acılar demiyorum çünkü çok büyük acılarla şuan bile mücadele edenler var ama yaşıyosak bi şek,lde tutunucak dallara ihtiyacımız var ben sadece sabırlı olun diyorum rabbim sabreden kulunu severmiş emin olun sabrın bu dünyada alamsan bile ahirette büyük mükafatı varmış ki rabbim bu dünyada da en güzelini veriyo. o öyle büyükki o es sabur, er rahim.anlamını biliyosanız dahi bi daha okuyun.öptüm hepinizi canım melek arkadaşlarım

ya eğer haddimi aştıysam kusura bakmayın kızlar hayat bana hiç bi şekilde adil davranmadı yaşım 23 ama yaşadığım olaylar misli misli büyüktü yaşıma çok büyük acılar demiyorum çünkü çok büyük acılarla şuan bile mücadele edenler var ama yaşıyosak bi şek,lde tutunucak dallara ihtiyacımız var ben sadece sabırlı olun diyorum rabbim sabreden kulunu severmiş emin olun sabrın bu dünyada alamsan bile ahirette büyük mükafatı varmış ki rabbim bu dünyada da en güzelini veriyo. o öyle büyükki o es sabur, er rahim.anlamını biliyosanız dahi bi daha okuyun.öptüm hepinizi canım melek arkadaşlarım

yok abla nedemek sen hakılısın zaten takıyoz die kendimizi zan altında bırakıyoz böle oluyor vallahi benimdxe yok pek belirtim sırtım hariç ama ben akışına bıraktım allaha yöneldim ona tevekkül ediyom o yoktan var edendir o rahimdir o ol dese olur olma dese olmaz demekki hayrımıza degilki olmuyor şükürrrr şükürrrr

çatlakta sende çok aceleci davranıyosunuz rahat olun ölüm yokki ucunda tayin edilen zaman hangisiyse ozamanda olucak bide daha 11 gün varmış döllense bile zaten anca rahme yerleşiyodur siz böle takıntı haline getirdikce tutunmucak bebekleriniz stres yok tutmuştur inşallah.rahat olun anne adayları biz kadınlar doğuştan anneyiz bu iç güdüyle doğuyoruz derin bi nefes alın herşey yolunda diyin kendinizze olumlumbakın şu içine tükürdüğüm hayata.anlıyorum sizleri benimde 2sene olmadı olanda öldü zaten ama takmamayı öğrendiğim anda oğluma gebe kaldım.zor amayapcak bişi yok.bol dua gerisi allahtan allah yardımcımız olsun melekler.

ya olurmu sevdecim haddimi aştıysam ne demek haklısın ama yaşım 27 insan korkuyo olmycak diye ondan bi olsa dünyalar benim olcak ama dediğin gibisabretmek takmamak lazım.bende seni öptüm canım çok sğol dediğin gibii inşallah ttunmuşturda daha erken olduğu için belirti yoktur.dua en başta geliyo zaten bizim için dua et sende ne olur:)

melekler söz verdiğim gibi yaptığım testtin sonucunu eşimden önce burya yazıyorum şuan saat sabah 4 e 10 var uykumdan gaz ve mide yanmasıyla uyandım hazır uyanmışken test yaptım souç pozitif çift çizgi hiç beklemeden çıktı kızlar ne olur dua edin gebeliğimde ters bişeyle karşılaşmıyayım ilk iki hamileliğimdeki gibi olmasın sizin dualarınıza ihtiyacım var.allahım gecenin şu saati bana bu mutluluğu yaşattığın için sana şükürler olsun ne olur şuan bu yazdıklarımı okuyan okumayan bütün kardeşlerimede bu mutluluğu yaşattır.hayırlı olan tez zamanda inşaallah

Geri