Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok teşekkür ederim,inşallah darısı başına.ayın 14ünde yaptır.ben aşılama yaptırdığım günü saymadan 13.gün yaptırdım 130 çıktı,3 gün sonra tekrar yaptırdım 500 küsür çıktı.dediğim tarihte yaptırırsan 2 kereye gerek kalmaz.inşallah olmuştur.amin.

ben de senin gibi burdan mutlu haberi paylaşayı umut ediyordum. Ama olmadı 14. gün adet oldum, çok üzgünüm, durmadan ağlamak geliyor içimden.

ben de senin gibi burdan mutlu haberi paylaşayı umut ediyordum. Ama olmadı 14. gün adet oldum, çok üzgünüm, durmadan ağlamak geliyor içimden.

Sea uzulme canim yaa bak hepimizin amaci belli bende cok zorlaniyorum hergun icim icimi yiyor ama biliyorum ki elbet bir gun olucak hayatimizda istemedigimiz seyleri mecbur kalip kabullenmeliyiz taki zamani gelinceye dek canim sende kendini fazla uzme allaha olan guvenini esirgeme bak goruceksin bir gun ani guzel bir supriz olucak yeterki zamana birak canim.

yok abla nedemek sen hakılısın zaten takıyoz die kendimizi zan altında bırakıyoz böle oluyor vallahi benimdxe yok pek belirtim sırtım hariç ama ben akışına bıraktım allaha yöneldim ona tevekkül ediyom o yoktan var edendir o rahimdir o ol dese olur olma dese olmaz demekki hayrımıza degilki olmuyor şükürrrr şükürrrr

quote_icon.png
sevde 7 Nickli Üyeden Alıntı
ya eğer haddimi aştıysam kusura bakmayın kızlar hayat bana hiç bi şekilde adil davranmadı yaşım 23 ama yaşadığım olaylar misli misli büyüktü yaşıma çok büyük acılar demiyorum çünkü çok büyük acılarla şuan bile mücadele edenler var ama yaşıyosak bi şek,lde tutunucak dallara ihtiyacımız var ben sadece sabırlı olun diyorum rabbim sabreden kulunu severmiş emin olun sabrın bu dünyada alamsan bile ahirette büyük mükafatı varmış ki rabbim bu dünyada da en güzelini veriyo. o öyle büyükki o es sabur, er rahim.anlamını biliyosanız dahi bi daha okuyun.öptüm hepinizi canım melek arkadaşlarım

tabiki çok haklısınız her zaman Allahtan hayırlısını diliyorum. mantıklı düşündüğüm zaman olmuyorsa bir nedeni, zamanı var, bizim için hayırlısı böyleymiş diyorum. ama bazen de duygularıma yenik düşüyorum ve ağlamaya başlıyorum. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

melekler söz verdiğim gibi yaptığım testtin sonucunu eşimden önce burya yazıyorum şuan saat sabah 4 e 10 var uykumdan gaz ve mide yanmasıyla uyandım hazır uyanmışken test yaptım souç pozitif çift çizgi hiç beklemeden çıktı kızlar ne olur dua edin gebeliğimde ters bişeyle karşılaşmıyayım ilk iki hamileliğimdeki gibi olmasın sizin dualarınıza ihtiyacım var.allahım gecenin şu saati bana bu mutluluğu yaşattığın için sana şükürler olsun ne olur şuan bu yazdıklarımı okuyan okumayan bütün kardeşlerimede bu mutluluğu yaşattır.hayırlı olan tez zamanda inşaallah

sevde hayırlı olsun. Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

:bebem:merhaba kızlar aranıza yeni katıldım bende sizler gibi anne olmak istiyorum Allahın izniyle.tüm anne adaylarına yeni hamile kalanlara Rabbim en kısa zamanda sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizlere diyelim.bende 1 senelik evliyim biz başından beri hiç korunmadık eşimde bende başından beri istedik.ilk 6 ay pek takmadık ama son 3 aydır korkmaya başladık jinekolojik muayene oldum vajinal enfeksiyon çıktı bakteriler spermi öldürüyormuş tedavi oldum çok şükür atlattım eşimin tahlil sonucu güzel çıktı benim kan değerlerimde çok iyi.son adetim mart 23 ve adetlerim düzenlidir.sonraki adetime 10 gün var ama bitakım şeyler gözlemliyorum kendimde bel ağrısı,göğüslerde şişlik var ama ağrı acı yok.normaldede çok sık idrara çıktımdan bunu ayır edemiyorum,akşama doğru miğde bulantım oluyo kusacak gibi değil hafif derecede, beyaz akıntım oluyo 4 gündür arada ateş basıyo arada üşüyorum ayaklarım buz gibi.. sizce erkenmi belirtiler için ... buarada burda kendimi iyi hissettim sizlerle paylaşmak kendimi iyi hissettirdi hepimiz için dua ediyorum hepinizi öpüyorum...

aramıza hoşgeldin canan. en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız inşallah

Geri