Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlaar ha mi le yimmmm kan testi yaptırdım dün idrar testi yapmıştım adetimin ilk günü silik çıkmıştı ümitlenmek istemedim.sonrada adetim başladı artık dedim öbür aya kaldı sonra çok az leke leke gelince kan testi yaptırdım ve sonucum 956 darısı başınıza inş.:):)

hayırlı olsun tatlım amin:)

verdim hayatım, doktorum doğum kontrol hapı kullandırıyor bu ay, yumurtayı baskılacak, sonra seni dinleyip iğne ile aşılama olcam. Papatyagül, ben çok korkuyorumaşılamadan. Bir de iğne kaç gün vuruluyor, nasıl oluyor, benim yine iş için şehir dışına çıkmam gerkiyor. Br de aşılama 15 dklık basit bir iş diyorlar ama anlatsana biraz:( Çok moralsizim nedense ben

merhaba,iyi gidiyor şimdilik.cuma günü kontrol vardı ikiz değil tekmiş,keseyi gördük işte.2 hafta sonra tekrar muayene.inşallah nur topu gibi bir bebişko olur.darısı senin ve tüm isteyenlerin başına.sen ne yaptın bu ay aşılamaya karar verdiniz mi?

verdim hayatım, doktorum doğum kontrol hapı kullandırıyor bu ay, yumurtayı baskılacak, sonra seni dinleyip iğne ile aşılama olcam. Papatyagül, ben çok korkuyorumaşılamadan. Bir de iğne kaç gün vuruluyor, nasıl oluyor, benim yine iş için şehir dışına çıkmam gerkiyor. Br de aşılama 15 dklık basit bir iş diyorlar ama anlatsana biraz:( Çok moralsizim nedense ben
korkulacak bişey değilki,çok basit hiç acımıyor.ben 8 tane 75 ml lik vuruldum.ama onu doktor senin ilk muayenendeki yumurtalarına ve kilona göre falan ayarlıyo.iğne sayısıda az yada çok olabilir.o zaten 2 kere muayeneye çağırıyo.yumurtalar istediği büyüklüğe gelmişse başka vurdurmuyo.çatlatma iğnesi vurul şu saatte diyo.sonra 36 saat sonra gidiyosunuz eşinle o sperm veriyo.2 saat yıkama sürüyo.sonra tekrar gidiyosunuz 2 saat sonra uygulama yapıyo 5 dk sürüyo.15 dk yat diyolar ama ben 1 saat yattım.sende biraz fazla yat.şansını arttır bence.bide ben yapmadım ama eve gidince ayaklarını biyere dayayıp biraz daha havada tut.spermler bi süre canlı durabiliyoya orda hala döllememişse bile belki o zaman gider.bide gün aşırı ilişkiye devam et diyor doktor.bence çok mantıklı.o iynelerin etkisi devam ederken tutma şansı çok yüksek.bence değerlendir.ben onuda denemeyedim.eşim yoktu.hemen işe gitme,en azından 3 gün yat.doktor hiç demiyo tabi ama ben hiçbişey yapmadım.test gününe kadar dışarı bile çıkmadım.sadece yemek falan yapdım,annemdeyim annem çalışıyo diye.haa birde en önemlisi tam 1 hafta hiç banyo yapma ve yaparkende ılık suyla yıkan.
moralsizde olma,olanların nasıl oluyor de,tutacak de.

Son düzenleme:
Kız hem okuyor hem ağlıyorum, sağol canım benim. Sen de olmasan, kimseye de anlatamıyorum çok şiştim ben. Eşim bişi desem hemen parlıyor, çok kafaya taktığımı düşünüyor ama elinde değil ki. Bir de şans % 5 ile % 20 yazıyor her yerde. E bu normal yol ile aynı, o zaman neden yaptırıyoruz ki:( anlamadım ben. Hayırlısı artık. Tekrar çok sağol.. Doktorum bunların hiç birini anlatmadı. Valla özele gidiyoruz ama onların bile ağzından cımbızla laf alıyoruz. Allah yüzüme gülse artık, bekletmese beni..
Sen de kendine dikkat et, bebişinin cinsiyeti de yakında belli olur yakında, allah bizlerde bu telaşları yaşatmayı nasip etsin artık. Her şey gönlünce olsun, sağol tekrar

korkulacak bişey değilki,çok basit hiç acımıyor.ben 8 tane 75 ml lik vuruldum.ama onu doktor senin ilk muayenendeki yumurtalarına ve kilona göre falan ayarlıyo.iğne sayısıda az yada çok olabilir.o zaten 2 kere muayeneye çağırıyo.yumurtalar istediği büyüklüğe gelmişse başka vurdurmuyo.çatlatma iğnesi vurul şu saatte diyo.sonra 36 saat sonra gidiyosunuz eşinle o sperm veriyo.2 saat yıkama sürüyo.sonra tekrar gidiyosunuz 2 saat sonra uygulama yapıyo 5 dk sürüyo.15 dk yat diyolar ama ben 1 saat yattım.sende biraz fazla yat.şansını arttır bence.bide ben yapmadım ama eve gidince ayaklarını biyere dayayıp biraz daha havada tut.spermler bi süre canlı durabiliyoya orda hala döllememişse bile belki o zaman gider.bide gün aşırı ilişkiye devam et diyor doktor.bence çok mantıklı.o iynelerin etkisi devam ederken tutma şansı çok yüksek.bence değerlendir.ben onuda denemeyedim.eşim yoktu.hemen işe gitme,en azından 3 gün yat.doktor hiç demiyo tabi ama ben hiçbişey yapmadım.test gününe kadar dışarı bile çıkmadım.sadece yemek falan yapdım,annemdeyim annem çalışıyo diye.haa birde en önemlisi tam 1 hafta hiç banyo yapma ve yaparkende ılık suyla yıkan.

papatya gül cok ayrintili yazmissin ben kendim böyle tedavi yapmadim gerekde yok sanirim ama yapmak isteyenlere destek oldugunu düsünüyorum
umarim dilegen herkez cocuk sahibi olur :)

by

Garaböcüğm ayrıntıyı ben rica etmiştim. İnşallah senin gerek olmaz böyle bir tedaviye. Öpüyorm

ya ben akisina biraktim allahim nasip ederse olur ne diyeyim cok sükür bi cimcimeyi nasip etti allah olmayanlara versin evvela :)
ama istegim var olmaz olurmu dimi.... ama kendimi harap etmiyorum üzmüyorum :) olursa olur olmazsa olmaz....

bugünlere sükür :)
Koza nezamandir deniyorsunuz?

Geri