Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Benim sat 17 eylül. Adetime 5 gün var. Dün ağır hiçbir iş yapmadığım halde sadece çaya gelen misafirleri (2 kişi) ağırlamakla inanılmaz yoruldum. Belime ağrılar girdi...Bıçak saplanmış gibi. Gaz ve şişkinlik çoğaldı. Göğüslerim de ağrıyor. Göğüs ağrısı, karın şişliği tamam da ben üstelik de günler kala böyle bel ağrısı çekmezdim. Adet olacağım gün ağrır karnım da ilk leke görmemle beraber. Alt taraf böyle kıpır kıpır. Huzursuzlanma hissediyorum bazen. Sanki orda bir fabrika çalışıyor. Canım da süt ve turşu istiyor hep. Kahvaltım sütle, öğleden sonram turşuyla geçiyor. İnş bunlar hayırlara işarettir. Bilemiyorum, umutlanamıyorum. Doktoruma kalsa 17 sinde kan testi yaptırcaktım. Ama ben cesaret edemiyorum. Adet gecikmemi bekliycem.
Bu sayfa hamiş haberleriyle dolsun. Sat.ı bana yakın olanlar... İnş sizin de güzel haberleriniz gelir. ;)

Hadi bakalim cnm insallah bu ay olacak... Ama fazlada dinleme kendini oluruna birak ayy insallah mujdeli haberi aliriz senden haber vermeyi sakin unutma:)

Evet cnm haklisin aman allah bozmasin hep mutlu olun..fakat ben esimin ailesi tarafindan cok sansliyim yani nerdeyse kendi annem babam gibi severim... Iyilik valla calisiyorum is guc derke zaman geciyor hic anlamadan bende incir kurune baslamistim fakat tadi igrenc biraktim:( Sen denedinmi hic??
Kayınbabam ve kayınvalidem yönünden ben de şanslıyım. Bizdeki sorun görümce. Görüşmüyoruz, böyle iyiyim. Bahsi açılınca dahi kavgalar çıktı evde defalarca. Bana zarar veren benden fersah fersah uzak olsun. Biraz olsun anladı eşim. Artık üstüme varmıyor.
İncir kürünü ben de denemiştim. Ama çok az. Düzenli uygulamadım. Bir de +kilo olarak bana döner diye korktum çok tatlı oluyor çünkü. Tadı gayet güzel bence ama işe yarayacağına inanmadım hiç. Soğan kürünü de öyle keza. Onu daha çok uyguladım. Ama kistim olduğu dönem hiç işe yaramadı kisti atamadım. Sonra kendiliğinden bir adetle gitti. Ben inanmıyorum yaa kürlere ne bileyim. Herkeste etkisi aynı değildir mutlaka. Yumurtayı çatlatması için içine bir tane de havucu 4 e bölüp katıyorlar. Haberin olsun.

Hadi bakalim cnm insallah bu ay olacak... Ama fazlada dinleme kendini oluruna birak ayy insallah mujdeli haberi aliriz senden haber vermeyi sakin unutma:)
Kendimi dinlememeye çalışıyorum elbette. Ben şüphelendiğim şeyleri yazıyorum çünkü eğer hamile kalırsam diğer arkadaşların işine yarasın diye. Yoksa hiç yazmıycaktım bu ay. Bir gün nasılsa olacak diyor, kendimi ferahlatıyorum. Bakalım... :) Elbette haber veririm.
Didem sen sabah bulantısı falan yazmışsın. Önceki ay böyle bir şey yaşadın mı? İlacı kullandığım sıra 2. hafta bende de oldu. Klomen ve türevi ilaçlar bulantı yapabilirmiş, doktorum dedi. Ama eğer seninki şu sıra adete yakın dönemde ise bu hamilelik işareti olabilir.

Kayınbabam ve kayınvalidem yönünden ben de şanslıyım. Bizdeki sorun görümce. Görüşmüyoruz, böyle iyiyim. Bahsi açılınca dahi kavgalar çıktı evde defalarca. Bana zarar veren benden fersah fersah uzak olsun. Biraz olsun anladı eşim. Artık üstüme varmıyor.
İncir kürünü ben de denemiştim. Ama çok az. Düzenli uygulamadım. Bir de +kilo olarak bana döner diye korktum çok tatlı oluyor çünkü. Tadı gayet güzel bence ama işe yarayacağına inanmadım hiç. Soğan kürünü de öyle keza. Onu daha çok uyguladım. Ama kistim olduğu dönem hiç işe yaramadı kisti atamadım. Sonra kendiliğinden bir adetle gitti. Ben inanmıyorum yaa kürlere ne bileyim. Herkeste etkisi aynı değildir mutlaka. Yumurtayı çatlatması için içine bir tane de havucu 4 e bölüp katıyorlar. Haberin olsun.

Yani cnm sana uzak allaha yakin olsunlar:)
HAVUCMU?? Nasil yani daha detayli anlatirmisin cnm

merhaba benimde son sat:19 eylül inşallah beraber hamiş kalırız ben çatlatma iğnesi oldum bu ve çatladı inşallah tutunur bebiş.:)
canım merhaba benimde son adet tarihim 19 eylül çatlatma iğnemi 9 ekimde vuruldum sonuç aldın mı acaba hamilemisin benimde yumurtam çatladı işte bekliyorum inşallah tutnur bebişimiz

Kendimi dinlememeye çalışıyorum elbette. Ben şüphelendiğim şeyleri yazıyorum çünkü eğer hamile kalırsam diğer arkadaşların işine yarasın diye. Yoksa hiç yazmıycaktım bu ay. Bir gün nasılsa olacak diyor, kendimi ferahlatıyorum. Bakalım... :) Elbette haber veririm.
Didem sen sabah bulantısı falan yazmışsın. Önceki ay böyle bir şey yaşadın mı? İlacı kullandığım sıra 2. hafta bende de oldu. Klomen ve türevi ilaçlar bulantı yapabilirmiş, doktorum dedi. Ama eğer seninki şu sıra adete yakın dönemde ise bu hamilelik işareti olabilir.
Ben hiç ilaç kullanmadım henüz o yüzden öyle bir sebebe bağlayamıyorum, geçen ay olmadı ama bu ayda dediğim gibi sadece bir sabah yaşadım mide bulantısını. Bide dün akşam sol kasığımda seyirme deniyo sanırım pıt pıt pıt bi atma oldu hissettiğim gibi bi heyecanlandım acaba mı falan diye :) ve sağ kasığımda 1 haftadır devamlı olarak devam eden bi batma var hiç kesilmeden devam ediyo artık rahatsız olmaya başladım sanki birini orda bi organımı devamlı olarak çekip koparmaya çalışıyo gibi hissediyorum... belirli aralıklarlada belimde yaşıyorum aynı batmayı ama belime olduğu zaman ciddi anlamda canımın yandığını hissediyorum bazen. Reglimede 4 gün kaldı bekliyorum ama bu ay sanki daha sakinim, geçen ay olduğu gibi bi sabırsızlık yok içimde adet günüm geçse bile ay sonuna kadar bekleyi düşünüyorum, Allah hepimize hayırlısıyla sağlıklı evlatlar versin.

slm bende bende araniza yeni katiliyorum bir senedir hamis kalmak istiyorum ama olmuyor adetlerim duzensiz geldigi icin ama duzensiz derken 30 ile 40 arasinda geliyor bugun 40 gunu 15 gun gecti test yaptim negatif cikti gec gebelik olabilirmi bu konu hakkinda bilginiz varmi lutfen bana yardimci olun NURSEL

Geri