Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

off benimde 19 eylül ve sağ kasığımda devamlı bi batma var bide arada belimde oluyo aynı şey bu sabahta kahvaltımdan sonra inanılmaz midem bulandı koştum resmen lavobaya, acaba benimde yine psikolojik mi :(

Gelen yorumlar için çok teşekkür ederim. Eşimle konuştum ve destekleyici ürün kullanmayı kabul etti sonunda baya bir yük kalktı üstümden şimdi en önemli kısmı bundan sonrası. Yaptırdığımız testte gelişme görüldü. Biraz daha sabır diliyorum kendime Allahım umarım sonunda gülücek yüzümüze...Tüm bebek bekleyenler için bütün dularım...

Umarım Mevlana. Durumlar iyi. Eşimde iç basur var, tedavi olmuştu 6 ay sonra tekrarladı. Yine ilaç kullanıyor o da ben gibi...
Üçüncü şahıslar olmayınca gül gibi geçiniyoruz. Sen nasılsın peki? Senin nasıl gidiyor anlatsana...
Evet cnm haklisin aman allah bozmasin hep mutlu olun..fakat ben esimin ailesi tarafindan cok sansliyim yani nerdeyse kendi annem babam gibi severim... Iyilik valla calisiyorum is guc derke zaman geciyor hic anlamadan bende incir kurune baslamistim fakat tadi igrenc biraktim:( Sen denedinmi hic??

off benimde 19 eylül ve sağ kasığımda devamlı bi batma var bide arada belimde oluyo aynı şey bu sabahta kahvaltımdan sonra inanılmaz midem bulandı koştum resmen lavobaya, acaba benimde yine psikolojik mi :(
merhaba benimde son sat:19 eylül inşallah beraber hamiş kalırız ben çatlatma iğnesi oldum bu ve çatladı inşallah tutunur bebiş.:)

merhaba benimde son sat:19 eylül inşallah beraber hamiş kalırız ben çatlatma iğnesi oldum bu ve çatladı inşallah tutunur bebiş.:)
ben daha çok yeni istediğim için henüz bi doktora gerek görmedik inşallah desteğe gerek kalmadanda hamile kalabilirim, ahh canımm inşallah senin bebişinde tutunur annesine :)

Benim sat 17 eylül. Adetime 5 gün var. Dün ağır hiçbir iş yapmadığım halde sadece çaya gelen misafirleri (2 kişi) ağırlamakla inanılmaz yoruldum. Belime ağrılar girdi...Bıçak saplanmış gibi. Gaz ve şişkinlik çoğaldı. Göğüslerim de ağrıyor. Göğüs ağrısı, karın şişliği tamam da ben üstelik de günler kala böyle bel ağrısı çekmezdim. Adet olacağım gün ağrır karnım da ilk leke görmemle beraber. Alt taraf böyle kıpır kıpır. Huzursuzlanma hissediyorum bazen. Sanki orda bir fabrika çalışıyor. Canım da süt ve turşu istiyor hep. Kahvaltım sütle, öğleden sonram turşuyla geçiyor. İnş bunlar hayırlara işarettir. Bilemiyorum, umutlanamıyorum. Doktoruma kalsa 17 sinde kan testi yaptırcaktım. Ama ben cesaret edemiyorum. Adet gecikmemi bekliycem.
Bu sayfa hamiş haberleriyle dolsun. Sat.ı bana yakın olanlar... İnş sizin de güzel haberleriniz gelir. ;)

Benim sat 17 eylül. Adetime 5 gün var. Dün ağır hiçbir iş yapmadığım halde sadece çaya gelen misafirleri (2 kişi) ağırlamakla inanılmaz yoruldum. Belime ağrılar girdi...Bıçak saplanmış gibi. Gaz ve şişkinlik çoğaldı. Göğüslerim de ağrıyor. Göğüs ağrısı, karın şişliği tamam da ben üstelik de günler kala böyle bel ağrısı çekmezdim. Adet olacağım gün ağrır karnım da ilk leke görmemle beraber. Alt taraf böyle kıpır kıpır. Huzursuzlanma hissediyorum bazen. Sanki orda bir fabrika çalışıyor. Canım da süt ve turşu istiyor hep. Kahvaltım sütle, öğleden sonram turşuyla geçiyor. İnş bunlar hayırlara işarettir. Bilemiyorum, umutlanamıyorum. Doktoruma kalsa 17 sinde kan testi yaptırcaktım. Ama ben cesaret edemiyorum. Adet gecikmemi bekliycem.
Bu sayfa hamiş haberleriyle dolsun. Sat.ı bana yakın olanlar... İnş sizin de güzel haberleriniz gelir. ;)

canım inşallah hamilesindir :) :) benimde ilk belirtilerim göğüslerde şiş - ağrı ve karnımda şişlikti hadi hayırlısı ALLAH ım herkeze hayrı evlatlar nasip etsin İNŞALLAH :)

İnşallah hamilesindir :) benimde belime bazen bıçak saplanıyo gibi oluyo aniden gaz ve şişkinlikte oldu biraz ama hiç gögüs acısı hassasiyeti falan hissetmiyorum gerçi ben adet dönemlerimdede göğüslerimde bişey hissetmezdim ama bu aynı şey mi ki ? 19 unda adet görmezsem bile sabredip ay sonuna kadar beklicem bu defaa, Allah keşke bu ay herkezin yüzüne güldürse..

Geri