Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kızlar dr geliyoruz çok şükür bebeğim 6 hafta 4 günlük bebeğimizi gördük kalp atışlar var ama dr dinletmedi şimdi zararı olur diye ALLAH ım tüm istiyenlere nasip etsin tez zamanda İNŞALLAH :)

Gözün aydın... Ne güzel başlamış da ilerliyor bile hamileliğin. Maşallah. Darısı bize inşallah. Kendine dikkat et e mi bu dönemde.

çok teşekkür ederim canım :) ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin inşallah dün aklıma geldiniz sana , mevlanaya ve diğer kızlara dua ettim inşallah tez zamanda hamile olursunuz ve sağ salim 2012 yılında bebeklerimiz ard arda kucaklarımıza alırız :)))

çok teşekkür ederim canım :) ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin inşallah dün aklıma geldiniz sana , mevlanaya ve diğer kızlara dua ettim inşallah tez zamanda hamile olursunuz ve sağ salim 2012 yılında bebeklerimiz ard arda kucaklarımıza alırız :)))
Dualarini esirgemedigin icin cok tesekkur ederim cnm.amiin insallah zamani geldiginde elbet bizde anne oluruz:) sen kendine cok dikkat et biliyorsun ilk3 ay cok onemli..

İnşallah ne diyelim. Mevla dilerse neler olmaz ki...Evet inşallah 2012 güzel şeyler getirir. Bir bebek ve işimi.

çok teşekkür ederim canım :) ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin inşallah dün aklıma geldiniz sana , mevlanaya ve diğer kızlara dua ettim inşallah tez zamanda hamile olursunuz ve sağ salim 2012 yılında bebeklerimiz ard arda kucaklarımıza alırız :)))[/QUOTE

yüsracım ağzından bal damlıyo valla :) hamilelerin duası kabul olurmuş..inşallah ALLAH gönlümüze göre verir:)) AAMMİİNNNNNN

Kizlar nasilsiniz ya hic sesiniz cikmiyor garip kaldi site:( kimsede bir yenilik varmi?? Berrakmavi adet tarihin nezaman cnm?? Birde bal arisi arkadasimiz adet oldumu acaba sizleri merak ediorum:) hadin bakim haberlerinizi bekliorum..

Geri