Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar merhaba ben yeni kayıt oldum
bende 2 yıllık evliyim ve bebek düşünüyorum bu ayki yumurtlama dönemim 17-23 kasım arasında
fakat bende dünden beri sol kasık ağrısı başladı ve akıntı çok var ve göğüs kenarlarım acıyor
bunlar belirti olabilirmi??

evet canım bunlar yumurtlama belirtisi

ee melekler bu gun hanginiz guzel haber vericek?hanginizin bebeyini dusunerek patik ormeye basliyacaz:mendil:

Kızlar nasılsınız benım işler bayağı yogun hiç giremiyorum nete ben gelmeyelı oo bayagı sohbetler olmus burada yenı gelen arkadaslar aramız hoş geldınz.. inşallah hepimizin dilekleri bir an önce gercekleşir.. kızlar benım adetıme 8 gün falan var ama gögüslerim şimdiden acımaya başladı genelde adetıme 1 2 gün kala başlardı akıntı da ona keza o daha coğaldı ben bu ay ılk defa klomen kullanmıstım ve çatlatma iğnesi olmustum bılıyosunuz paylaşmıstım sızınle ınşallah vardır bebiş.. cokta umutlanmak ıstemıyorum bılıyosunz.. canlarım sızde olmasanız ne yaparım bılmıyorum böyle seyler herkezle paylasılmıyor. bu sorun hepımzın ortak sorunu ve bırbırımıze yardımcı olmamız destek olmamız ne kadar güel sizleri tanımıyorum ama hepınızı cok sevıyorum

Askami geldin guzelim:) saka maka bende cok seviyorum burayi..cnm insallah hamile haberini aliriz tez zamanda insallah bunlar bebisinin mesajidir sana..arada gir ozletme kendini opuyoruum!!

Esmerliiii insallah hepimiz gzl haber veririz bu ay nasilsin iyisindir insallah!!

inşallah canım veririz güzel haberleri.valla ben iyimiyim değilmiyorum bilmiyorum aslında.sol kasımda sancı hissediyorum bir kaç gündür.ve de göbek deliğimin olduğu yerlerde de var sızı.ben şuan gribim.öksürükten geberiyorum:ah:tabi ilaçta kullanamıyorum.malum gebeliği düşünüyoruz ya hani :) sanırım öksürmekten acıyor karnımın içi.şöyle düşünüyorumda geçen sene bu zamanlarda hamileydim ama tutturamadık dış gebelik oldu :11: :):) belli mi olur belki de yine hamile kalırım bu ay.inşallah hepimizde hamile kalırızzz yaaaaa.yav ben bi hamile kaldığımı öğrensem neler örerim bebişime neler.tulum bile örerim bee.heytt kim tutar beni.bebğide soğururum örgümüde yaparımm:mendil:

inşallah canım veririz güzel haberleri.valla ben iyimiyim değilmiyorum bilmiyorum aslında.sol kasımda sancı hissediyorum bir kaç gündür.ve de göbek deliğimin olduğu yerlerde de var sızı.ben şuan gribim.öksürükten geberiyorum:ah:tabi ilaçta kullanamıyorum.malum gebeliği düşünüyoruz ya hani :) sanırım öksürmekten acıyor karnımın içi.şöyle düşünüyorumda geçen sene bu zamanlarda hamileydim ama tutturamadık dış gebelik oldu :11: :):) belli mi olur belki de yine hamile kalırım bu ay.inşallah hepimizde hamile kalırızzz yaaaaa.yav ben bi hamile kaldığımı öğrensem neler örerim bebişime neler.tulum bile örerim bee.heytt kim tutar beni.bebğide soğururum örgümüde yaparımm:mendil:
HEYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTTTTT KIM TUTAR SENI(bu arada bizi de)bebek de yapariz kariyer de.

Geri