Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ben Anlamamki oyle seylerden fakat bende sevgi dolu odasini hazirlarim mamasini sevgi dolu veririm beebegime butuuuun sevgimle buyutecegim ee orgu patigide eksik kalsin barii... Ben bebegime en marka giysileri marka tulumlari alicam ztn esimde marka delisi birde bebekler icin muthis seyler var:)
Esmerlii hadi bakalim insallah bu ay hepimiz sevincten cosariz:)

mehaba arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim 2 aydır korunmayı bıraktık ve hamile kalmayı çok istiyorum son adetimi 27 ekimde gördüm bakalım adet günüme 4 gün kaldı dua edin lütfen

merhaba melekler bende bu topikte yeniyim 3yıllık evliyim bir tane dış gebelik geçirdim malesef birbuçuk yıldırda hamile kalamıyorum klomen kullandım ama fayda etmedi ara verdim asılamaya karar verdik ve doktorumu değiştirdim rahim içinde polip olduğunu söyledi ve histereskopi amelıyatı olman lazım dedi ve bende bi doktorda kalmıyım diye 3doktora gittim 3de aynı şeyi dediler ve haftaya amelyatım var inşallah hayırlısıyla amelıyattan sonra hamile kalırım kızlar RABBİM herkesin gönlüne göre versin hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.....

merhaba melekler bende bu topikte yeniyim 3yıllık evliyim bir tane dış gebelik geçirdim malesef birbuçuk yıldırda hamile kalamıyorum klomen kullandım ama fayda etmedi ara verdim asılamaya karar verdik ve doktorumu değiştirdim rahim içinde polip olduğunu söyledi ve histereskopi amelıyatı olman lazım dedi ve bende bi doktorda kalmıyım diye 3doktora gittim 3de aynı şeyi dediler ve haftaya amelyatım var inşallah hayırlısıyla amelıyattan sonra hamile kalırım kızlar RABBİM herkesin gönlüne göre versin hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.....

çok geçmiş olsun canım inşallah hakkımızda hayırlısı olur..

Geri