Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kimsecikler yok muuuu....napiyonuz kızlar nasılsınız bakim.hiç ses soluk çıkmıyor..benim sol kasığıma ara ara bıcak saplanır gibi sancı giriyor.son tarafıma yatırtmıyor bu sancı.ya üşüttüm yada adettim yaklaşıyor.2 kasımda adet olmuştum.bakalım bu ay ne zaman gelicek.malum düzensizleşti ya :dark ALLAHIM hakmızda hayırlısın ver bizlere....

inşallah canım veririz güzel haberleri.valla ben iyimiyim değilmiyorum bilmiyorum aslında.sol kasımda sancı hissediyorum bir kaç gündür.ve de göbek deliğimin olduğu yerlerde de var sızı.ben şuan gribim.öksürükten geberiyorum:ah:tabi ilaçta kullanamıyorum.malum gebeliği düşünüyoruz ya hani :) sanırım öksürmekten acıyor karnımın içi.şöyle düşünüyorumda geçen sene bu zamanlarda hamileydim ama tutturamadık dış gebelik oldu :11: :):) belli mi olur belki de yine hamile kalırım bu ay.inşallah hepimizde hamile kalırızzz yaaaaa.yav ben bi hamile kaldığımı öğrensem neler örerim bebişime neler.tulum bile örerim bee.heytt kim tutar beni.bebğide soğururum örgümüde yaparımm:mendil:

Geçmiş olsun canım. Allahım gerçekten anne olabileceklere böyle evlat sevgisi yüreğine düşenlere versin inşallah. Bak ilaç bile almıyorsun neleri düşünüyorsun... Neden olmasın belki bu ay olur. Stresten uzak dur. Ben 2 sene içinde en stressiz ayımdı ki öyle hamile kalmıştım.
Bu arada bayağı marifetliymişsin hani... Ne güzel. Ben yapamıyorum. Hazıra dayancaz. Anneanne, babaanne onlardan da hayır yok bu konuda.

HEYYYYYYYYYYYTTTTTTTTTTTTT KIM TUTAR SENI(bu arada bizi de)bebek de yapariz kariyer de.
Bu sözü sevdim. Evet kariyer yapmak lazım. Saçma sapan bir sınav var önümde bu yüzden işime kavuşamıyorum. Çocuklarımızın daha iyi bir geleceği olması için evet kariyer şart. Bu 1 aydır şikayetlerim yüzünden çalışamadım. Yavaş yavaş toparlanıyorum artık çalışma zamanı. Ne sınavı diye soracak olursanız; kpss. Öğretmen adayıyım ben. Hepinize kolay gelsin.

Offf zaman ne cabuk geciyor :) 30 hafta sonra melegin kollarinda olacak insallah evet herseyin basi moral yakinda hepimiz mujdeyi vericez biliyoruuuum:)Kendine iyi bak tatlim bool bool dinleen ;)

Evet 11. haftaya girdim bile. Ultrasonda bu sefer tam bebek suretiyle gördük. Bu başı diyor doktor, bu gövdesi, bu ayakları... Güzel duygular... Allah herkese özellikle sizin gibi iyi kalpli, hak edenlere yaşatsın. Gelişimi iyi gidiyormuş. Progestanı kesti, artık gerek yok dedi doktor çok sevindim. Çünkü ilaç tiksinme veriyordu artık. 2 hafta sonra ikili test var. Bir de bizde kan uyuşmazlığı var ya kızlar bi test yaptılar. Ankara dan gelecek sonuç. O çok önemliymiş. coombs indirekt test diye bir şey. İnşallah kötü çıkmaz.

Hepinizden müjdeli haberler bekliyorum... Elbette vereceksiniz güzel haberi. Bir kere buna sonuna kadar inanın.

berrakmavi ve yüsra neden çin takviminden bakmıyorsunuz.gerçekten doğru çıkıyor.ben kaç kişilere çin takviminden bakıp söyledim ve doğru çıktı.yaşınızı ve hamile kaldığınız ayı doğru girmeniz lazım.hadi bakında bize de haber verin..merask ediyoruz :):):)
Bakmıştım ama yazamamıştım. Sorun oldu bir ara yazıyordum yazıyordum olmuyordu. Yani giriş yapılı haldeyken giriş yapmadınız diyordu tekrar girmeye çalışınca da olmuyordu. Ben de 1,2 sonra sıkılıyorum. Şükür bugün yazabildim.
Takvime göre kız. Benim hislerim de 8. haftadan beri öyle diyor. Ama daha bayağı var öğrenmeye... bakalım. Kesinleşince elbet haber veririm. Sizlerle hüznümü, sevincimi paylaştım. Gerçek hayattaki dostlarım gibi oldunuz.

Bakmıştım ama yazamamıştım. Sorun oldu bir ara yazıyordum yazıyordum olmuyordu. Yani giriş yapılı haldeyken giriş yapmadınız diyordu tekrar girmeye çalışınca da olmuyordu. Ben de 1,2 sonra sıkılıyorum. Şükür bugün yazabildim.
Takvime göre kız. Benim hislerim de 8. haftadan beri öyle diyor. Ama daha bayağı var öğrenmeye... bakalım. Kesinleşince elbet haber veririm. Sizlerle hüznümü, sevincimi paylaştım. Gerçek hayattaki dostlarım gibi oldunuz.

hayırlısı bakalım kız erkek fark etmez.sağlıklı ve hayırlı olsun yeter dimi ama:) bu arada bişiy sorcam sana.sende yerleşme kanaması gibi bişiy oldumu.olduysada ne zaman oldu.adetinden önce mi oldu yoksa sonra mı.

kimsecikler yok muuuu....napiyonuz kızlar nasılsınız bakim.hiç ses soluk çıkmıyor..benim sol kasığıma ara ara bıcak saplanır gibi sancı giriyor.son tarafıma yatırtmıyor bu sancı.ya üşüttüm yada adettim yaklaşıyor.2 kasımda adet olmuştum.bakalım bu ay ne zaman gelicek.malum düzensizleşti ya :dark ALLAHIM hakmızda hayırlısın ver bizlere....

Amin cnm insallah bu ay mujdeli haberi verirsin bize cnm benimde adetim duzensiz gelmistiya sen kac gunden hesaplicaksin benimde bugun adetimin son gunu yarindan itibaren bol calismalar:)

Geri