Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Evet canım sağ ol. Bende hiçbir türlü kanama, lekelenme olmadı canım. Son adetimden sonra hiç olmadı. Gebelikte olması da düşük riski yaratabiliyormuş. Ama lekelenme yaşadığı halde sağlıklı bebek doğuranlar da çokmuş.
Benim akrabalarımda da yerleşme kanaması gibi bir şey olmamış. Hep sordum kuzenlerime falan.
Ama sana bir şey diyeyim mi son adetim benim bu kez kısa sürmüştü. Normalde adet süresi 6 gün olan ben 3-4 gün gördüm. Bizim burada halk arasında ''çocuk arıyor'' yani bedeni için böyle derlermiş. Ve böyle olanlar ertesi ay hamile kalırmış. Ben duymuştum bunu ve bizzat yaşadım. Ben İç Anadolu'da mütevazi bir şehirde yaşıyorum. ;)

benimde son adetim öyle oldu.yoğun bi şekilde gelmedi.az sürdü.ve sancım filan da çok az oldu.normalde sancım çok olur.hamileliğini öğrenmeden önce rüyanda filan gördün mü hamilie olup olmadığını.kimisine malum olurmuş ya.

canım öyle düşünme.bir gün bizde hamile kalıcaz inanıyorum ben buna.bizde bi sınavdan geçiyoruz.isyan etmemeliyiz.herşey ALLAHTAN.sabır lazım bize bitek.stres yapmamak lazım.ben 26 yaşındayım ve bu yaşta sabır taşı oldum çıktım emin olabilirsin.burda ki arkadaşlarım sabrına hayranız diyolar.ALLAHIM hakkımızda hayırlısını verir inşallahhhh..

Insallah cnm insallah en kisa zamanda..cunki artik cok sabirsizlaniyorum:( nasil geciyor pazarin?

benimde son adetim öyle oldu.yoğun bi şekilde gelmedi.az sürdü.ve sancım filan da çok az oldu.normalde sancım çok olur.hamileliğini öğrenmeden önce rüyanda filan gördün mü hamilie olup olmadığını.kimisine malum olurmuş ya.

Rüyamda o günlerde görmedim canım. Eşim gördüğünü söyledi sonradan. Önceki ay bu ay olmayacak demiştim hiç öyle bir his gelmiyordu ama kaldığım ay hiç adet olacak gibi düşünmüyordum. Olacağını sezdim. Hatta burada şüphelendiğim şeyleri yazarken Mevlana dedi ki yine de çok kaptırma. Yok kaptırmıyorum da demiştim hani hamile kalırsam bu ay unutmadan buraya yazayım ki sonra arkadaşların işine yarasın...
Ve oldu, biliyorsunuz. Test yapmaya cesaret edemedim bekledim bekledim direk keseyi gördük. (vajinal ultrasonda çıktı diğerinde görünmedi) Farklı bir öğrenme stili.

Ama 5-6 ay önce çok ağlıyordum, üzülüyordum. Eşimle de sorunumuz vardı. ****** açıdan. Ben nasıl hamile kalıcam Allahım diyordum. Rüyamda çok güzel bir bebek gördüm bir gün kucağımdaydı,emziriyordum. Bana gülerek bakıyordu. Belki de bemim yavrum o gördüğüm bebek, bilmiyorum. Ama o gün düşünmüştüm ki Allahım üzülme, sabret, olacak diye bana bir nevi mesaj yolladı dedim. Üzülmeyi azaltmıştım. Ve en stressiz olduğum ay hamile kaldım ben. Görümcem yüzünden çok sinir harbi yaşadım çünkü aynı zamanda. Allahımın adaleti kötülere prim vermez ve iyilerin yüzünü güldürür inşallah.

merhaba arkadaşlar benimde adetim 9 gün gecti ama korkuyorum test yapmaya içimde öyle bir his yok yanlız ruyamda bi hamile görüyorum kendimi dün gece celişkili ruya gördüm varmı yokmu belli değil ama hep bebek görüyorum mesela arkadaş varmış onun kızı var yanımda karnıma bakıyorum varmı yokmu gibisinden bilmiyorum hayır olsun inş. ama sabaha doğru adet olacakmışım gibi ağrıyla uyandım hafta sonu arada mesela şimdi sandi isal olacakmışım gibi karnım ağrıyor hamileyim yoksa adetim sitresten gelemiyormu bu arada karnım hiç taş gibi değil bilmiyorum beni aytınlatırsan sevinirim berrakmavi arkadaşım yeni hamileymişsinya hayırlı olsun bebeğin inşallah

birde sol kasığım ağrıyor elime kaygan birşey geliyor kis galiba belkide ondan gelmedi adetim değilmi bu haftasono doktora gideceğim gitmeden test yaparım zaten hamile değilsem gitmem lazım bi ssebebi varki olmuyorum pek adet düzensizliği yaşamam ben cünki bilginiz varsa bu konuda paylaşırsanız sevinirim arkadaşlarım

kızlar benım adetıme 2 gün kaldı heyecan dorukta valla... bu arada rüyalar falan ben her ay rüya görüyorum valla bu hamilelikle ilgili bilinç altı herhalde bi kendimi hamile görüyorum bi yok görüyorum ilginç yanı.. kızlar varya 10 gündür gögüslerim çok fena hele akşamları çok acıyolar uçları da yara gibi bişey oldu kıpkırmızı eşim nazar diyo ama bılmıyorum kızlar bol bol dua edelım ya
inşallah bu ay hepimiz hamile oluruzz

birde sol kasığım ağrıyor elime kaygan birşey geliyor kis galiba belkide ondan gelmedi adetim değilmi bu haftasono doktora gideceğim gitmeden test yaparım zaten hamile değilsem gitmem lazım bi ssebebi varki olmuyorum pek adet düzensizliği yaşamam ben cünki bilginiz varsa bu konuda paylaşırsanız sevinirim arkadaşlarım

Cnm umarim hamilesindir eger adetlerin duzenliyse bir test yap bence en azindan icin rahatlamis olur umarim bize mujdeyi verirsin:)

kızlar benım adetıme 2 gün kaldı heyecan dorukta valla... bu arada rüyalar falan ben her ay rüya görüyorum valla bu hamilelikle ilgili bilinç altı herhalde bi kendimi hamile görüyorum bi yok görüyorum ilginç yanı.. kızlar varya 10 gündür gögüslerim çok fena hele akşamları çok acıyolar uçları da yara gibi bişey oldu kıpkırmızı eşim nazar diyo ama bılmıyorum kızlar bol bol dua edelım ya
inşallah bu ay hepimiz hamile oluruzz
Hadi bakalim tatlim hayirlisi olsun esinin dedigi gibi nazardan degilde bebek yuzundendir bu sikayetlerin bence bu ay aramiza en az 2tane hamile katilacak umarim dogrudur hislerim bir arkadas daha var aklimda ama kafa kurcalamak istemem hadi bakalim insallah cift cizgiyi gorursun..

Geri