Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ya cnm bak seni kesinlikle umitlendirmek istemem ama sadece his iste sanki bu ay senden mujdeli haber alacakmisiz gibi geliyor..

ayy kız inşallah.eğer zanında olursam ader cumaya olmam lazım.tabi düzensizde gelebilir.o yüzden bilemiyorum.kaç gündür sol kasığımda sancı vede batma tarzında şeyler hissediyorum.bide geçtiğimiz cumartesi günü benden kahverengi akıntı geldi.hele bu akıntının geldiği gün sol kasığım daha bi sancılıydı.adet olacağımdan böyle oldu anlamadım.adet tarihimden 1 hafta önce yaşamış oluyorum bo akıntıyı.

ayy kız inşallah.eğer zanında olursam ader cumaya olmam lazım.tabi düzensizde gelebilir.o yüzden bilemiyorum.kaç gündür sol kasığımda sancı vede batma tarzında şeyler hissediyorum.bide geçtiğimiz cumartesi günü benden kahverengi akıntı geldi.hele bu akıntının geldiği gün sol kasığım daha bi sancılıydı.adet olacağımdan böyle oldu anlamadım.adet tarihimden 1 hafta önce yaşamış oluyorum bo akıntıyı.
Cnm umarim bu kez tutar ve bebegin bukez seninle kalir hamile kalmak ayri dert birde bebegi tutmak ayri dert rabbim yardimcimiz olsun..

kızlar benim de adet günüm 30 kasım, şu ana kadar ne adet belirtisi ne de gebelik belirtisi diye bir şey var, gerçi bu ay çok çalışamadık ama olduğu kadarıyla gelir inşallah bebeğim...sanırım en yakın adet tarihi olan benim, inşallah hepimiz 2011i bebiş haberleri ile kapatırız..gerçekten artık olmasını çok istiyorum...

inşallah kızlar bu ay yada şu 2011 yılı bitmeden hepimizde hamile kalırız ve burada sevincimizi paylaşırız.benimde genelde adetime yakın zamanda göğüslerim çok acır ama acımıyor.sadece dolgunlaştı.belkide yine düzensiz olucak bu ay adetim ve de geç gelicek.bakılım yaşayıp görücez.adet olucakmıyım yoksa hemile mi olucam.inşallah hamileyimdir.ALLAH gönlümüze göre verir inşallahhhhh...

Geri