Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar merahaba, aranıza yeni katıldım. benim bir sorum olacak yumurtlama günlerimde çalıştık ve iki gün sonra kasıklarımda inanılmaz bir ağrı oldu. Ara ara sağ tarafımda ağrı devam ediyor. Akıntım var birde. Belim ağrıyor ve göğüslerim de çok olmasa da acıyor ancak adet öncesi yaşadığım şeylerdi zaten bunlar. 15'înde adet olmam gerekiyor (inş. olmam) sizce bebiş var mıdır bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi?

hoşgeldin canım ayy inşallah hamilesindir kasıklarda ağrı yumurtlama belirtisi oluyo genelde inşallah bebişte vardır bizede güzel haberlerini verirsin

hoşbulduk canım bugün adet oldum bebiş yokmuş yani. hayırlısı önümüzdeki maçlara bakacağız artık :)

merhaba kızlar yazılarınızı çok beğendim ve belki bana da bi fikir verirsiniz diye düşündüm.ben 6 aylık evliyim ve şimdiye kadar eşimle hiç korunmuyoruz.adetim her ay düzenli olursu ama bu ay 4 gün gecikme ile geldi.ve çok sancım var hala adetim bugün 3. günüm azalma var.gecikmeden dolayı şüphelenip idrar testi yapmıştım.benim sorum şu üstüne görme dedikleri adet yoğunluğunda mı oluyor.yani şuan çalışmasan yatıp uyuyasım var çok kötü hissediyorum kendimi inş. benımde küçük ton ton bi bebişim olur tabi hepimizin her isteyene allah versin.yorum yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

esmerli canım naber nasıl gidiyo durumlar nasıl?[/QUOTE

nasıl gitsin canım yaa.adet olmayı bekliyorum.daha gelen giden yok.gelsede bi rahatlasam..bu arada tekrar grip oldum.tam iyileştim derken yine yakalandım gribe.adet olamama sendromum varken bide bu grip eklendi.adet olsamda şu sıkıntıdan kurtulsam.ilaçta içmek istemiyorum.kendiliğinden gelsin istiyorum.var mı bildiğin adet getiren bitkisel kür veya çay filan..

esmerli canım naber nasıl gidiyo durumlar nasıl?[/QUOTE

nasıl gitsin canım yaa.adet olmayı bekliyorum.daha gelen giden yok.gelsede bi rahatlasam..bu arada tekrar grip oldum.tam iyileştim derken yine yakalandım gribe.adet olamama sendromum varken bide bu grip eklendi.adet olsamda şu sıkıntıdan kurtulsam.ilaçta içmek istemiyorum.kendiliğinden gelsin istiyorum.var mı bildiğin adet getiren bitkisel kür veya çay filan..

yok canım ya benimki sağolsun hiç aratmadan gününde geldiği için hiç merak edip araştırmadım,sen nezaman olmuştun enson 1 ayı geçtimiki?

kızlar ya benim yumurtlama olmadı galiba bu ay,şu ovülasyon testinden yaptım yunurtlama günlerm olması gereken günlerde ama negatif çıktı ikiside,hem zaten kasıklarımda çok ağrı oluyodu yumurtlama olduğu zaman oda yok. bana yine doktor yolu göründü:(

Cnm benim bildigim yumurtlama gerceklestikten 14 gun sonra adet olunur.. Belki testi ya gec yada erkende yapmis olabilirsin umutsuzluga kapanma ben 10 gundur test ediyorum hala negatif hala negatif offf

merhaba kızlar yazılarınızı çok beğendim ve belki bana da bi fikir verirsiniz diye düşündüm.ben 6 aylık evliyim ve şimdiye kadar eşimle hiç korunmuyoruz.adetim her ay düzenli olursu ama bu ay 4 gün gecikme ile geldi.ve çok sancım var hala adetim bugün 3. günüm azalma var.gecikmeden dolayı şüphelenip idrar testi yapmıştım.benim sorum şu üstüne görme dedikleri adet yoğunluğunda mı oluyor.yani şuan çalışmasan yatıp uyuyasım var çok kötü hissediyorum kendimi inş. benımde küçük ton ton bi bebişim olur tabi hepimizin her isteyene allah versin.yorum yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Eger icinde bir suphe varsa en garantisi kan testi yaptir icin rahatlamis olur enazindan ustune gorme daha acik renkte olur bildigim kadariyla hakkinda hayirlisi olsun bize hbr ver bak ben merak ederim:)

Geri