Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yok canım ya benimki sağolsun hiç aratmadan gününde geldiği için hiç merak edip araştırmadım,sen nezaman olmuştun enson 1 ayı geçtimiki?

canım benim en son ki adetim 2 kasımda geldi.daha gelen giden yok.3 gündür maydanoz duyu içiyorum.arasıra kasığıma ağrı giriyo ama öyle şiddetli değil.çok çok hafif.beklemedeyim daha.inşallah en kısa zaman da adet olurum.imreniyorum tam zamanında adet olanlara.şu gün adet olucam diyolar oluyorlar.benim nerdeee.kaç gün oldu daha gelmedi.şişkinlik oluştu ne varsa...duba gibi oldum yine :)

selam kızlar..bende anne olmak istiyorum ama malesef olmuyorrr:(:( 17 aylık evliyim. korunmamamıza rağmen olmadı bu duyguyu allah kimseye yaşatmasın..inş isteyen herkesin en kısa zamanda bebişi olur...........

slm canım.aynı kaderi paylaşıyoruz.inşallah isteyen herkes en kısa zamanda hamile kalır.bence bi doktora git.eşinle birlikte git ama.ikinizde bi kontrolden geçin.eğer sorun yoksa muhakkak hamile kalırsın.sadece sabır etmen lazım.sorun varsada tedavi olursunuz zaten.inşallah bi sorun yoktur.benim polikistik overim var ve hiç geçmiyor.doğum kontorl hapı kullanınca eriyor kistler ama sonra yine oluşuyor.doktorum bana bu polikistikover sende hep olucak dedi.ama bu kiste sahip olanlar hamile kalabiliyor.benim arkadaşımda polikistik overliydi ve şimdic hamile.ALLAHIM ne zaman nasip ederse o zaman olur.bol bol dua et tamam mı canım.

selam kızlar..bende anne olmak istiyorum ama malesef olmuyorrr:(:( 17 aylık evliyim. korunmamamıza rağmen olmadı bu duyguyu allah kimseye yaşatmasın..inş isteyen herkesin en kısa zamanda bebişi olur...........
Amin cnm allah kimseyi annelik duygussundan mahrum etmesin esmerlininde dedigi gibi bir doktora git bence baktir kendine ona gore tedavi olursun rabbim en kisa zamanda hepimize bir bebek verir insallah:)

kızlar dün ovitrella iğnesi vuruldum , bana dua edin gerçekten artık olmasını çok istiyorum allahım bizlere de yaşatsın bu duyguyu....

Insallah melegin gelir cnm evet artik bende cok istiyorum aahh istemekle olsa keske hepimiz kucagimiza aldiydik:( dualarim hepinizlerle fakat cok az giriyorsun sen?? Arada gelde sohbet ederiz

Eger icinde bir suphe varsa en garantisi kan testi yaptir icin rahatlamis olur enazindan ustune gorme daha acik renkte olur bildigim kadariyla hakkinda hayirlisi olsun bize hbr ver bak ben merak ederim:)

canım yorumun için teşekkür ederim ama malesef haftasonuna kadar beklemek zorundayım.çalıştığım için.

Simail nasilsin cnm sende durumlar nasil gidiyo??

mrb iyiym cok sukur asılamlaarla ugrasıyroum ıkı aydır maalesef ılkı kımsayasalla sonuclandı ıkıncısı hıc tutmadı cok yoruldum madden ve manen tedavıye ara verdık gıbı görunuyo bı 6 ay kadar hayırlısı artık

sen naptın tedavı falan bide sen konyadamı yasıyosun canım ya merak ettim:))

Geri