Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

7 aylık evliyim hıcbır sekılde korunmuyoruz esımle ama hamıle kalamıyorum :(((((

Kizlar ya benim 2gundur goguslerim ve karnim cok kasiniyor!! Yarin 30.gün olacak test yapsammiki birde karnima sanci giriyor yada yeni yumurtlicam aklim karisik yaa oooofffff ooofff gelde cildirma:(

kızlar ben hala olmadım regli..buğün 2. günüm.geçen ay kasım 22 de hsg çekindim.acaba onun gecikmede bir payı var mı ???gögüslerim inanılmaz agrıyo ve çok şiş.sabahta bel agrısıyla uyandım..bugün olurum herhalde regli..

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım dün PCOS(polikistikover sendromu) ile ilgili araştırma yaparken rastladım. Paylaşımlarınız çok güzel ben de bana da moral olur diye düşünerek geldim. Adım Naz. 22 yaşındayım 1buçuk yıllık evliyim. evlendikten 3 ay sonra PCOS tanısı koyuldu. regl düzensizliği ile başladı herşey. Biz bebek isteyen bir çift olduğumuz için hiç korunmadık zaten her gecikmede bebek diye sevinirken gecikmelerin sebebi PCOS çıktı. ilk öğrendiğimizde doktorum Yazz verdi 6 ay kullandım. Düzene girmişti îlacı bıraktırdı doktorum. sonra tekrar aynı sorun. Yine ilaca başladım 3 ay kullandım. Bu kez de 15 günde bir olmaya başlayınca ben kendim kestim ilacı. Sonra tekrar doktora gittim ankarada iyi bir prof.'a testlerim yapıldı PCOS lehine bir bulgu yok ultrason görüntüsü dışında dedi. Evlenirlen 67 kiloydum şu an 83 kiloya çıktım PCOS yüzünden. Kilo verirsen her şey yoluna girecek dedi doktorum. Diyetisyen kontrolundeyım 2 haftadır. İlk hafta 2,5 kilo verdim şimdi 81im bugün yine kontrol var bakalım kaç kilo verdim bu hafta... Heyecanla hamilelik haberimi bekliyorum. bakalım neler olucak... Sizden de destek bekliyorum... Bebek isteyenlere Rabbim bir an önce sağlıklı bebekler nasip etsin.. Bebeği olanlara da Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin....<!-- google_ad_section_end -->

Geri