Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım dün PCOS(polikistikover sendromu) ile ilgili araştırma yaparken rastladım. Paylaşımlarınız çok güzel ben de bana da moral olur diye düşünerek geldim. Adım Naz. 22 yaşındayım 1buçuk yıllık evliyim. evlendikten 3 ay sonra PCOS tanısı koyuldu. regl düzensizliği ile başladı herşey. Biz bebek isteyen bir çift olduğumuz için hiç korunmadık zaten her gecikmede bebek diye sevinirken gecikmelerin sebebi PCOS çıktı. ilk öğrendiğimizde doktorum Yazz verdi 6 ay kullandım. Düzene girmişti îlacı bıraktırdı doktorum. sonra tekrar aynı sorun. Yine ilaca başladım 3 ay kullandım. Bu kez de 15 günde bir olmaya başlayınca ben kendim kestim ilacı. Sonra tekrar doktora gittim ankarada iyi bir prof.'a testlerim yapıldı PCOS lehine bir bulgu yok ultrason görüntüsü dışında dedi. Evlenirlen 67 kiloydum şu an 83 kiloya çıktım PCOS yüzünden. Kilo verirsen her şey yoluna girecek dedi doktorum. Diyetisyen kontrolundeyım 2 haftadır. İlk hafta 2,5 kilo verdim şimdi 81im bugün yine kontrol var bakalım kaç kilo verdim bu hafta... Heyecanla hamilelik haberimi bekliyorum. bakalım neler olucak... Sizden de destek bekliyorum... Bebek isteyenlere Rabbim bir an önce sağlıklı bebekler nasip etsin.. Bebeği olanlara da Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin....<!-- google_ad_section_end -->

Cnm aramiza hodgeldin umarim guzel sohbrtler ederiz ayni derdi paylasiyoruz :) umarim tez zamanda rabbim yollar bebegimizi

selam hanımlar. yaaa size bi sorum olacak benim bugün adet günüm. hapı bırakalı 4 ay oldu. bu ay çok fazla hamilelik belirtisi yaşadım. adetime 4 gün kala ve 2 gün kala test yaptım ikisinde de silik çizgi çıktı . bugünde adet günüm normalde adetlerim aşırı sancılı geçer ve benim hiç adet olacakmışım gibi bi halim yok acaba hamile miyim yaa dua edin inş hamileyimdir... Allah isteyen herkese nasib etsin

selam kızlar 5 aydır bebek istiyoruz. her ay belirtiler yaşıyorum günüm geçiyor ki 6 gün bile geçtiği oldu silik çizgiyi de gördüm sonuç hüsran. artık kendi haline bıraktım. takvim bile tutmuyorum en azından bu ay günümde adet oldum. çok üzülmedim. zamanı gelince zaten olur. bi daha 10 gün ggecikmeden test yapmıcam. zaten kafaya takınca olmuyormuş. ablamın 15 ay olmadı oda çok takıyordu sonra amcam vefat etti tabi bu ara bebek aklına bile gelmedi 10 gün falan bizde kaldı sonra öğrendik ki o ay hamile. uzattım galiba keyfinize bakın kızlar oluruna bırakalım. allah tüm isteyenlere sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin. vesselam...

kızlar ben hala olmadım regli..buğün 2. günüm.geçen ay kasım 22 de hsg çekindim.acaba onun gecikmede bir payı var mı ???gögüslerim inanılmaz agrıyo ve çok şiş.sabahta bel agrısıyla uyandım..bugün olurum herhalde regli..

canım bende temmuz ayında hsg çektirmiştim.ağustos ayında tam günümde adet oldum.ama eylülden beri düzensizim.bilmiyrum hsg adeti geçiktirirmi.benim gecikmemişti.inşallah hamilesindir.

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım dün PCOS(polikistikover sendromu) ile ilgili araştırma yaparken rastladım. Paylaşımlarınız çok güzel ben de bana da moral olur diye düşünerek geldim. Adım Naz. 22 yaşındayım 1buçuk yıllık evliyim. evlendikten 3 ay sonra PCOS tanısı koyuldu. regl düzensizliği ile başladı herşey. Biz bebek isteyen bir çift olduğumuz için hiç korunmadık zaten her gecikmede bebek diye sevinirken gecikmelerin sebebi PCOS çıktı. ilk öğrendiğimizde doktorum Yazz verdi 6 ay kullandım. Düzene girmişti îlacı bıraktırdı doktorum. sonra tekrar aynı sorun. Yine ilaca başladım 3 ay kullandım. Bu kez de 15 günde bir olmaya başlayınca ben kendim kestim ilacı. Sonra tekrar doktora gittim ankarada iyi bir prof.'a testlerim yapıldı PCOS lehine bir bulgu yok ultrason görüntüsü dışında dedi. Evlenirlen 67 kiloydum şu an 83 kiloya çıktım PCOS yüzünden. Kilo verirsen her şey yoluna girecek dedi doktorum. Diyetisyen kontrolundeyım 2 haftadır. İlk hafta 2,5 kilo verdim şimdi 81im bugün yine kontrol var bakalım kaç kilo verdim bu hafta... Heyecanla hamilelik haberimi bekliyorum. bakalım neler olucak... Sizden de destek bekliyorum... Bebek isteyenlere Rabbim bir an önce sağlıklı bebekler nasip etsin.. Bebeği olanlara da Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin....<!-- google_ad_section_end -->

canımbende pkouyum.2007 de öğrendim pkolu olduğumu.benimkisi malesef geçmiycek.doktorum bana senin pkon hep olucak diyor.ilaç içiyorum eriyor ilacı bıraktıktan sonra tekrar oluşuyor.o yüzden içmiyorum artık.2009 da bıraktım içmeyi.ama pkolu olupta çok hamile kalan var.inşallah en kısa zamanda tüm isteyenler hamile kalır...

Geri