Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

blnnn canım hadi artık bir test yapta güzel haberi bizimlede paylaş birkaç gündür forumu
takip ediyorum ve bence sen hamilesin

bende beklemedeyim 21 şubat adet tarihim hiç bir belirti yok sadece arada başım ağırıyor ama bilmiyorum umutlanmak istemiyorum lütfen bebişlerimiz gelsinler artık

kıslar selam bende 2 aydır istiyorumm bebiş ama her regl oldugumda çok üzülüyrum kızlar 1 gün kaldı yarın regl olmassam hamileyimdir demek inş en son 18 ocakta oldum dua edin bana kızlarr inş hepimiz meleklerimizzi alırız kucagımıza:)
mrh bende yeniyim ve 3 aydır istiyorum bende pko var senin hamile kalmanı engelleyen bir durumun var mı canım.

inallah getirir çünkü artık sabrım kalmadı doktorlardan ilaçlardan bıktım ..Bebek istiyorum yaa neden bu kadar zor..

Isyan etme lutfen allahin gucune gider belkide boylesi en hayirlisi oyle dusun lutfen daha zamani gelmedi belkide..sen korkma zamani geldigi zaman zaten hickimse engelliyemez kaderine anne olmak varsa amma bugun amma yarin gelecektir bebegin..sadece sabir et olurmu:)

vajinusmus kabusundan sonra 4 aydır istiyorum canım:) içimdeki ses hiçbir şey demiyor ,hayırlısı şimdi doktora mı gitmeliyim?
:)
sen ne zamandır bekliyorsun ilk bebeğin mi olacak anlatır mısın?

canım merhaba,vajinusmus demişsin bende aynı sorunu yaşadım evlendim ve 2 yıl bu sorunu yaşadım sonra bi dr. tedavisiyle kurtuldum bir buçuk yıldır çok şükür bir sorun yok.sen nasıl çözüm buldun herşey normale döndümü?
bu sorundanda kurtulduğumuza göre artık allah hayırlısıyla birer melek nasip etsin bize ve isteyen herkese...

Geri