Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım merhaba,vajinusmus demişsin bende aynı sorunu yaşadım evlendim ve 2 yıl bu sorunu yaşadım sonra bi dr. tedavisiyle kurtuldum bir buçuk yıldır çok şükür bir sorun yok.sen nasıl çözüm buldun herşey normale döndümü?
bu sorundanda kurtulduğumuza göre artık allah hayırlısıyla birer melek nasip etsin bize ve isteyen herkese...
benim sorunum bitti çok şükür allaha anestol kullanarak sonra da anestolsüz kurtuldum çok şükür.çok basit ve kolay yolu bu kadar yokuşa sürdüğüm için kendime inanamıyorum.sıra bebişte.nasipse o da .allah en yakın zamanda hayırlı,sağlıklı,mutlu eli ayağı düzgün bir evlat nasip etsin.isteyen herkese versin allah

canlarım benim.bayadır giremiyorum.gezmeden kendime alamıyorum.o komşu senin bu komşu benim paso geziyorum :):) geçen ay 29. günümde adet olmuştum.29. günümü geçirdim ama adet olmadım bakalım inşallah hayırlı haberler verebilirim sizlere.benim için bol bol dua edin emi :) :)

slm kıslar bende aranıza yeni katıldım bende bebek isityorum ama 10 aydır olmuyor 17 aylıkda evliyim beklemek artık yıpratır oldu beni napcagımı bilmiyorum

Geri