Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

feliçya canım ne yaptın merak ettim galiba bugün film çektirecektin.
slm canım çok şükür çekildim ve sonuçlar temiz çıktı biraz ağrım oldu ama çok şükür geçti.. bu ay ilaç vermedi gelecek ay adetin 2. günü gel iğne tedavisi uygulayalım dedi. hayırlısı olsun.. ama çok rahatladım kafamdaki tek soru işareti buydu.. çok şükür sorun çıkmadı.. inşallah en kısa zamanda meleklerimizi kucağımıza alırız..

amann yarabbi neler kaynatılmış buralarda...:) ayy kızlar kaç gündür böbrek ve kasıl sancısı çekiyordum.bugün gittim doktora iltilap kapmışım..ama nasıl bi sancı.ölecem sandım yavvv.ama yine de dayandım kaçgün o sancıyı.şimdi ilaçlara başladım..

amann yarabbi neler kaynatılmış buralarda...:) ayy kızlar kaç gündür böbrek ve kasıl sancısı çekiyordum.bugün gittim doktora iltilap kapmışım..ama nasıl bi sancı.ölecem sandım yavvv.ama yine de dayandım kaçgün o sancıyı.şimdi ilaçlara başladım..

Cook cook gecmis olsun cnm dikkat et kendine arayi uzatma kiz ozluyorum seni baska ne var ne yok?? Opuyorum:)

inan seni çok iyi anlıyorum canım herkes çocuk sorarken biz istemiyoruz deyip susuyorum daha ne kadar böyle devam edecek bilmiyorum inşallah bir an önce her şey yoluna girer hepimiz bebeklerimize kavuşuruz.
valla ben biz istemiyoruz da diyemiyorum çünkü neredeyse herkes 7 ay önce çalışmalara başladığımı biliyor :) olmıycağını tahmin etsem bende söylemezdim ama işte insan heman olcak sanıyo :( yani benim durumum çok zor her ay herkes bu ay varmı bişey diye sorup duruyo ve herseferinde tini yok diyorum çoooook zor :(

merhaba arkadaşlar bugün üye oldum. bende sizler gibi hamile kalmayı sabırsızlıkla bekliyorum. 6 ay önce 12 haftalık bebeğimin öldüğünü öğrendim ve kürtaj oldum bu çok büyük bir acı ve hayal kırıklığı Allah'ım nasip etseydi doğumuma 15 gün kalmıştı :cry: herşeyde bir hayır vardır diyorum. 2 aydır çok istiyoruz geçen ay malesef olmadı,bu ay çok ümitliyim daha kocaman 8 gün var ama mecburen bekleyeceğim. Allah'ım isteyen herkese o güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin ve kucaklarımızı doldursun inş. lütfen benim için dua edermisiniz? bende hepimiz için dua ediyorum
aramıza hoşgeldin canım geçmiş olsun çok zor birşey Allah kimseye yaşatmasın. ama her şerde bir hayır vardır öyle düşün geç olsun da güç olmasın.. bebeklerimiz sağlıklı olsunda geç olsunlar.. inşallah bu sefer sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.. hepimiz birbirimize dua edelim.. inşallah güzel haberlerini duyarız..

valla ben biz istemiyoruz da diyemiyorum çünkü neredeyse herkes 7 ay önce çalışmalara başladığımı biliyor :) olmıycağını tahmin etsem bende söylemezdim ama işte insan heman olcak sanıyo :( yani benim durumum çok zor her ay herkes bu ay varmı bişey diye sorup duruyo ve herseferinde tini yok diyorum çoooook zor :(
bende seninle aynı durumdayım akrabaları bırak tüm mahalleli biliyor. ben de 7 aydır istiyorum. bazıları fısır fısır soruyo ben düşünüyoruz inş diyorum. bazıları patavatsız istemiyomusun olmuyor mu diyor ben istemiyorm diyorum sinir bi durum

aramıza hoşgeldin canım geçmiş olsun çok zor birşey Allah kimseye yaşatmasın. ama her şerde bir hayır vardır öyle düşün geç olsun da güç olmasın.. bebeklerimiz sağlıklı olsunda geç olsunlar.. inşallah bu sefer sağlıklı bir hamilelik geçirirsin.. hepimiz birbirimize dua edelim.. inşallah güzel haberlerini duyarız..

h.b canım çok tşk ederim evet Allah hiçkimseye yaşatmasın. inş hepimiz sağlıklı hamilelikler geçirir sağlıklı,hayırlı evlatlarla ödüllendiriliriz inş.

Geri