Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cook cook gecmis olsun cnm dikkat et kendine arayi uzatma kiz ozluyorum seni baska ne var ne yok?? Opuyorum:)

sağol canım yaa.yaa işte fırsat buldukça giriyorum nete.bi de ben çok hasta oldum bu sene nedendişr bilmiyorum.burada bağışıklık sistemim çöktü yawww:) ee sen napiyon nasıl oldun.ağrın sızın var mı..

kızlar merhaba rabbim şu mübarek günde bütün dualarınızı kabul etsin,hakkınızda herşeyin hayırlısını versin inşallah:)

amann yarabbi neler kaynatılmış buralarda...:) ayy kızlar kaç gündür böbrek ve kasıl sancısı çekiyordum.bugün gittim doktora iltilap kapmışım..ama nasıl bi sancı.ölecem sandım yavvv.ama yine de dayandım kaçgün o sancıyı.şimdi ilaçlara başladım..
geçmiş olsun canım böbrek ağrısı çok zor kendine dikkat et. bol bol su iç. ama içtiğin suya dikkat et. suyun kireçciz olmasına dikkat et. inşallah en kısa zamanda iyileşirsin..

hayırlı cumalar hepimizin duaları bu mübarek günde kabul olur inşallah , aslında herkesin söylediklerini fazla umursamamalıyız ama biz takılıyoruz işte boş vermeye çalışın bir zamanı var ve o zaman gelecek inşallah sabır bize lazım olan benim herkes biliyor 7 aydır çocuk istediğimizi bazı boş boğazlar dışında kimse saçma sapan yorum yapmıyor onları da eşimin hatırına duymazdan geliyorum daha önceleri daha çabuk sinirlenirdim artık daha sakinim zaman beklemeyi öğretiyor hayırlısı bakalım:)

bu arada çeşitli rahatsızlıklar geçirenler olmuş hepinize rabbimden acil şifalar diliyorum

hayırlı cumalar hepimizin duaları bu mübarek günde kabul olur inşallah , aslında herkesin söylediklerini fazla umursamamalıyız ama biz takılıyoruz işte boş vermeye çalışın bir zamanı var ve o zaman gelecek inşallah sabır bize lazım olan benim herkes biliyor 7 aydır çocuk istediğimizi bazı boş boğazlar dışında kimse saçma sapan yorum yapmıyor onları da eşimin hatırına duymazdan geliyorum daha önceleri daha çabuk sinirlenirdim artık daha sakinim zaman beklemeyi öğretiyor hayırlısı bakalım:)

bu arada çeşitli rahatsızlıklar geçirenler olmuş hepinize rabbimden acil şifalar diliyorum
hayırlı cumalar canım.. inşallah dualarımız kabul olur canım.. aslında en iyisi kafaya takmadan sabırla olacağı zamanı beklemek ama bunu bazen yapamıyoruz. tabi bunda çevrenin etkisi büyük.. Allah vereceği zamanı verir deyip beklemek lazım. belkide hiç ummadığımız bir anda olacaktır. Allah hepimize herşeyin hayırlısını versin.

amin canım :) aynen öyle çok takılmasak belki de daha kolay bebek sahibi olucaz.bu mübarek günde rabbim hepimizin dualarını duysun ve hayırlısını nasip etsin.rabbim hepimiz için en iyi olanı bilir...

Geri