Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben neden anne olamıyorum

slm kızlar ben yeni üye oldum artık paylaşacak konuşacak arkadaşlara ihtiyacım var .24 yaşındayım ve 8 aylık evliyim 8 aydan beride çocuk yapmaya çalışıyoz ama nedense olmuyoo belik daha erken yada zamanı gelmedi ama ben artık çok bunaldım senden sonra evlenenler hamile bebegin var mı hamile misin doktora gittiniz mi gibi şeylerden çok bunaldım artık kimse ile telefonda konuşmak yada yüz yüze gelmek istemiyorum eleştirilerden bıktım evililik bu kadar mı zormuş en azından artık bir evladım olsunda şu hayatıma biraz renk gelsin biraz yüüzüm gülsün istiyorum ne yapıyım bana yardımcı olun lütfen

canım bende aynı durumdayım ama henüz hamile kalmadım.doktora gitmekle başka bence.en azından test falan yapar. sorun varmı yokmu diye düşünmekten kurtulursun.bende en kısa zaman içinde gidicem dr a.üzülme derim millet konuşur.sanki senin elinde olan bişeyde.mevlam ne zaman isterse o zaman nasip eder.insanlar unutuyo bunu işte.

canım bende aynı durumdayım ama henüz hamile kalmadım.doktora gitmekle başka bence.en azından test falan yapar. sorun varmı yokmu diye düşünmekten kurtulursun.bende en kısa zaman içinde gidicem dr a.üzülme derim millet konuşur.sanki senin elinde olan bişeyde.mevlam ne zaman isterse o zaman nasip eder.insanlar unutuyo bunu işte.
çok üzülüyom ama dayanamıyom artık doktora gittim doktor bişe yok dedi ama nedendir bilmiyom olmuyo iş yerinde bile ikide bir arayıp soruyo bari burda rahat edeyim yeter diyorum eşim destek olsa biraz oda yok

off canım ne desem bilemedim.eşin bari böle yapmasa.o destek olsa eminim takmazsın böle.bak dr da bişi yok demiş.peki eşin spremiogram testi yaptırdımı

off canım ne desem bilemedim.eşin bari böle yapmasa.o destek olsa eminim takmazsın böle.bak dr da bişi yok demiş.peki eşin spremiogram testi yaptırdımı
eşimde doktora gitti spermleri kalitesizmiş hemen ölüyomuş sadece bunu söyledi bana başka bişe demedi bi de 1 ay sonra kontrolum var dedi bu sefer kontrolunde bende yanında gidecem ne diyomuş doktor artık bende duyamk istiyom

al işte gebe kalamamanın sebebinden biri.eşinin sperm sayısı yetersizse çok zor ve hemen tedavi olması lazım.sana sorup duracağına bence kendi uğraşsın.kızma ama valla sinir oldum.kendimi senin yerine koydum bi an.onun önce tedavi olması lazım.

al işte gebe kalamamanın sebebinden biri.eşinin sperm sayısı yetersizse çok zor ve hemen tedavi olması lazım.sana sorup duracağına bence kendi uğraşsın.kızma ama valla sinir oldum.kendimi senin yerine koydum bi an.onun önce tedavi olması lazım.
goncacım bilsem ilk gelin geldiğimden beri öldürdüler beni doktora git git diye diye mahvettiler gittim bişe demedi doktor erken dedi ama genede hala soruyolar bebee var mı hamilemisin diye bende sinir hastası oldum

ahh tatlım seni çok iyi anlıyorum.seninkinin ailesi bence oğluna sorsunlar bu durumu.senlik bişi yok.üzülme dicem ama gelde anlat yüreğine demi.rabbim inş en kısa zamanda duanı kabul eder ve bebeğine kavuşursun..bende senin gibi meleğim olsun istiyorum ama kendim için kimse için değil..sakın umursama.kimseye bişi olmaz ama senin sağlığın bozulur.

tedaviyede başlatacam o zamn ne ya hep ben mi kendimi yiyip bitirecem birazdaa onlar üzülsün ben kıyamadıkça onlar bana kıydılar duyguları yıpranıyomu diye hiç düşünmeddiler genede eşime dayanamıyomm ya çünkü çok seviyom onu canımdan öte ne biliyim eger tedaviye ihtiyacı varsa bende yanında ona destek verecem çok sagol goncacım bana yol gösterdin

ahh tatlım seni çok iyi anlıyorum.seninkinin ailesi bence oğluna sorsunlar bu durumu.senlik bişi yok.üzülme dicem ama gelde anlat yüreğine demi.rabbim inş en kısa zamanda duanı kabul eder ve bebeğine kavuşursun..bende senin gibi meleğim olsun istiyorum ama kendim için kimse için değil..sakın umursama.kimseye bişi olmaz ama senin sağlığın bozulur.
amin cnm amin inşallah rabbim kucagımızı boş bırakmasın inşallah en kısa zamanda anne olmak isteyen herkes bebek sahibi olur ben herkes için dua ediyomm çünkü çok zormuş

Geri