Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bak canım eğer kendinden çok ödün verirsen hep tepene çıkarlar.arada sırada dişini göster.heleki böle konularda aşağalayacak olursa sakın çok susma.tamam eşinin ailesi ve eşin vede çok seviyosun ama sanada yazık demi.eşinin yanında ol tabiki ama kusur sadece sendeymiş gibide davranmasına izin verme canımm.ne demek.istediğin her an mesaj atabilirsin bana.bakarsın bebiş haberimizi veririz bigün gelince birbirimize :)

bak canım eğer kendinden çok ödün verirsen hep tepene çıkarlar.arada sırada dişini göster.heleki böle konularda aşağalayacak olursa sakın çok susma.tamam eşinin ailesi ve eşin vede çok seviyosun ama sanada yazık demi.eşinin yanında ol tabiki ama kusur sadece sendeymiş gibide davranmasına izin verme canımm.ne demek.istediğin her an mesaj atabilirsin bana.bakarsın bebiş haberimizi veririz bigün gelince birbirimize :)
inşallah cnm inşallah rabbim bizlerede kısmet eder inşallah çok haklısın cnnm önerilerini dikkate alacam çok sagol tatlım

ne demen canım bizler burada dertleşmek için varız öyle değilmi.bazen ailelerimize anlatamadığımız dertlerimizi burda paylaşıyoruz.sen kafanı takma hersey yoluna girecek hep böle gidecek değil ya hayatımız..

ne demen canım bizler burada dertleşmek için varız öyle değilmi.bazen ailelerimize anlatamadığımız dertlerimizi burda paylaşıyoruz.sen kafanı takma hersey yoluna girecek hep böle gidecek değil ya hayatımız..

aynen öle cnm anlatacak kimsem yoktu olsada pek umursamaz tavırlarla hareket ediyolar yol gösteren yoktu açıkçası bende yeni evli oldugum için tam da dile getiremiyordum dedikodudan korkuyorum inşallah dediğin gibi herşey yoluna girer biran önce mutlu oluruz

slm kızlar ben yeni üye oldum artık paylaşacak konuşacak arkadaşlara ihtiyacım var .24 yaşındayım ve 8 aylık evliyim 8 aydan beride çocuk yapmaya çalışıyoz ama nedense olmuyoo belik daha erken yada zamanı gelmedi ama ben artık çok bunaldım senden sonra evlenenler hamile bebegin var mı hamile misin doktora gittiniz mi gibi şeylerden çok bunaldım artık kimse ile telefonda konuşmak yada yüz yüze gelmek istemiyorum eleştirilerden bıktım evililik bu kadar mı zormuş en azından artık bir evladım olsunda şu hayatıma biraz renk gelsin biraz yüüzüm gülsün istiyorum ne yapıyım bana yardımcı olun lütfen

Cnm aramiza hosgeldin..lutfen isyan etme zamani glince gelir bebegin birde hayatima renk gelsin demissin fakat sen daha yeni evlisin niye acele ediorsunki evliligin tadini cikart tamam korunma bebegin gelirse supriz olur ama cok yorma kendini esin destek olmuyorsa sende takma ozaman sonucta ikinizin cocugu olacak..insallah en kisa zamanda yuzun guler

Cnm aramiza hosgeldin..lutfen isyan etme zamani glince gelir bebegin birde hayatima renk gelsin demissin fakat sen daha yeni evlisin niye acele ediorsunki evliligin tadini cikart tamam korunma bebegin gelirse supriz olur ama cok yorma kendini esin destek olmuyorsa sende takma ozaman sonucta ikinizin cocugu olacak..insallah en kisa zamanda yuzun guler

hoşbulduk cnm yeni evliyim ama sagolsunlar bitane evliliğimin tadını çıkarttırmadılar sorularla bunalttılar beni ben acele etmiyom cnm ama psikolojikmen etkileniyom hamilemisin değilmisin senle evlenenler hamile ..vb sorular psikolojikmen yıprattı inan hayat dolu bir insandım ama şimdi hayatttan zevk bile almıyom ve ben bunu her defasında eşime diyom dinliyo sadece hiç destek yok benim en büyük sorunum işte tam bir desteğimin olmaması sözlede olsa teselli etse destek verse inan kendime gelecem ama oda yok :-(

kızlar ne var ne yok birkaç gündür yazamıyorum.2 gün sonra doktora gidicem yumurta takibim var sonucunu haber veririm.siz ne alemdesiniz?yeni gelenler hoşgeldiniz ümitsiz canım biz bu ayı pozitif geçirmeye çalışıyoruz sende bizim gibi yap baharın tadını çıkar.

kızlar ne var ne yok birkaç gündür yazamıyorum.2 gün sonra doktora gidicem yumurta takibim var sonucunu haber veririm.siz ne alemdesiniz?yeni gelenler hoşgeldiniz ümitsiz canım biz bu ayı pozitif geçirmeye çalışıyoruz sende bizim gibi yap baharın tadını çıkar.
hoşbulduk muammacım rabbim senin içindee en güzelini versin cnm inşallah ben de poziitif oolabilirim

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza 3 yıllık evliyim 2 yıldır bebek istiyoruz allah ın izniyle her ay müjde bekliyoruz inşallah olur diye 1 yıl kendimiz denedik olmadı 1yılda doktor kontolünde iğne ilaç hapla denedik yine olmadı 1 kez aşılama yaptırdım yine olmadı zamanı gelmemiş demekki rabbim isyan edenlerden olmamıza izin vermesin inşallah ben benimde sınavım buymuş diyorum allah isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah müslümanın müslümana duası kabul olurmuş ne olur dua edelim birbirimize ..............

Geri