Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlar.. bugün doktora gittim hormon tahlili verdim.. çok şükür iyi çıktı. yarından itibaren iğne tedavisine başlıyoruz.. bakalım bu inatçı bebişler ne zaman gelecek..:beybi: Rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı bebişler versin..

kızlar nasılsınız bakalımm..benim adetime de 4-5 gün var ama 3-4 gündür kasıklarım hafif hafif ağrıyo adet olacak ışım gibi hadi hayırlısı bakalımm hem sağ hem sol ..bi sağ bi sol

canım zor bir durum.. erkekler böyle işte sorunu gurur meselesi haline getiriyorlar.. ama onlar için de zor tabi insanların konuşmaları tavırları insanı çok strese sokuyor.. bence eşine biraz zaman tanı.. biraz kafanızı dağıtın.. sonra zaten kendisi bu geçen zaman zarfında herşeyin ona bağlı olduğunu görecek ve durumu kabullenecektir. sen üstüne gitme.. Allah yardımcınız olsun canım.. inşallah en kısa zamanda bu güzell duyguyu yaşarız..

Haklısın cnm.Anlayış gösteriyorum ama ben de kaygılıyım bu konunun evde kapanmış gibi olması beni de yıpratıyor.hiç bahsetmiyor ben açtığımda öfkeleniyor,konuşamıyorum.Hazır değilim dedim ya olmuyorsa olmasın napalım diyor beni çıldırtıyor bakalım umarım düzelir.sen neler yaptın görüşmeyeli?

Haklısın cnm.Anlayış gösteriyorum ama ben de kaygılıyım bu konunun evde kapanmış gibi olması beni de yıpratıyor.hiç bahsetmiyor ben açtığımda öfkeleniyor,konuşamıyorum.Hazır değilim dedim ya olmuyorsa olmasın napalım diyor beni çıldırtıyor bakalım umarım düzelir.sen neler yaptın görüşmeyeli?
sabırlı ol canım.. tek çaresi olduğunu görünce kabullenecektir.. ben dün adet oldum... bugün doktora gittim ve iğne tedavisine başlıyoruz yarın.. hayırlısıyla inşallah olacak diyorum ve sabrediyorum.. sen de sakın umudunu kaybetme.. elbet bir gün gelecek o inatçı bebişler gelince de bir güzel döveceğiz onları..:boxing:

Geri