Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mrb. siteyi uzun zamandır takip ediyorum 2 yıllık evliyim 3 aydır bebek istiyorduk bugün kan testim pozitif çıktı Allah'ıma şükürler olsun daha çok yeni adetim 1 gün geçikti ama hissetmiştim çok şükür isteyen bütün arkadaşların en kısa zamnda olur inş..
cnmmmm hoşgeldinn aramızaa rabbimm kucagına almayı nasip etsin tekrar gözün aydın olsun cnmmmm

günaydın benim cici arkadaşlarım. evet benim hormon testlerim iyi çıktı eşim için randevu aldık o allahın izniyle temiz çıkarsa sonraki aşamada ne yapılır kızlar

Cnm sonraki asama klomen olabilir yumurta takibi fln iste doktor hangi gunler iliski olacagini soyler..ama sen bunlari dusunme ilk yil olmamasi normal 1yil sonra hamile kalma sansi cok daha yuksek tatlim..

tatlımm hiçç korkmaa inşallah eşindeede bişe çıkmazz mevlananın dediği gibi bir kadınınn ilk yıl hamile kalmaması normal cnmm bununn sebebidee stres sinir dogru pozisyonunu yakalayamama vee enfeksiyonn

- - - Updated - - -

mevlanaa kuşumm napıonn nasılsınnn ben ankaraya gidiyomm inş pazartesiii günüü

Iyim cnm seni sormali evet duydum nekadar kalacaksin ankarada?? Annene kavusacaksin neguzel:)

Geri