Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlarrr benim kanamam geliyo ya şimdi bebeğimin daha iyi beslenip kolay tutunması büyümesi için tüketmem gereken bişiler varmı bu konuda bilgisi olan varmı yani

canım saat 3 te randevum,ama bize bayağı uzak 2.5 saat kadar.gerçekten iyi büyümüş :) dr. demiştiki hamile kalmak için 17mm yeterli ama normal olan 22_27 mm arası, seninki sınırlara girmiş :) canım ya bide ben denize dün denize girdim (daha bebek yok diye) ama karnım ağrıyo akşamdan beri kötümü yaptım acaba?

Yok cnm korkma bildigim kadar tehlike yok ya unlulere baksana hepsi nerdeyse doguracak hala denize giriyorlar:) icini ferah tut insallah seninde buyumustur ve iyi haberlerle gelirsin..cnm igneyi soguk yerde gotur 2.5 saat cok uzun sure bana dun eczanedeki kadin yarim saat en fazla hava sicak dedi bende arabanin klimasina koydum cunki benimde doktorum 1.5 uzak..

hiç bilgim yok canım ya,nekadarlık oldu senin bebiş dr.a söyledinmi kanaman olduğunu,yerleşme kanamasıdır muhtemelen ara aramı geliyo

5+4 olduk doktoruma göre bana görede 6+0 ama geç döllenme olmuş gülüm ben yerleşme kanaması adet günümde kahverengi akıntı şeklinde geçirmiştim :help: doktora çıktım düşük olabilir ama kese gayet iyi durumda sarkma bozulma yok dedi iğne ve coraspin verdi ve dinlencekmişim 25 temmuzdada kon trole gitcem bugün kan şeklinde değilde açık kahverengi akıntı olarak geliyo ve bel ağrım var:hemşire:

Geri