Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım şeker hapını doktor mu verdi sana şekerini ölçtürdün mü benimde kilo verme m lazımmış doktor dedi ama neyapsam veremiyorum pko dan dolayı bende şeker hapını kullanmak istiyorum

evet canim doktor verdi, sekremi olcmedi, ama bugune kadar sekerle ilgili bi problemim olmadi. senin sekerin dusmuyomuydu canim?dr.una sor bence kontrolun ne zamandi?

kizlar tembel yumurtalarim yine tembel:( uc tane yumurtam var biri 16 mm olmus.. dr. iyi,daha buyur dedi , bilemiyorum pek umidim yok bu ay hayirlisi artik.seker hapina devam ediyorum eger bu ay hamile kalmazsam sonraki iki ay sadece seker hapini kullanicam..oda kilo verdiriyomus super valla:)) insallah 3_4 kilo veririm hap sayesinde

Cnm adetinin kacinci gunu?? Daha buyur insallah bu ay senden aliriz mujdeyi seker hapini bende 1ay kullanmistim ama iyi gelmedi bana hastalanmistim..doktor biraktirdi sonra ama ise yaradigini cok duydum..

evet canim doktor verdi, sekremi olcmedi, ama bugune kadar sekerle ilgili bi problemim olmadi. senin sekerin dusmuyomuydu canim?dr.una sor bence kontrolun ne zamandi?
benim kontrolüme 2 ay var beim şekerim genelde düşük ama geçen sağlıkocağı doktoruna sordum eczaneyede sordum şekeri dengeler düğşürmez dedi görümcem şeker hastası glifor kullanıyor eczacı görümcenin ilacından bi dene dedi eğer yan etki yapmazsa yazdır dedi bana görümcem düznli kullanmadığı için ondan alayım bi deneyim diyorum

- - - Updated - - -

Mrb kimse varmı bende aranıza yeni katıldım=))
selam canım hoş geldin aramıza

YA VEHHAB !

Yokluğa sırf yok olduğu için varlık bahşedersin..Nankörlerin bile rızkını kesmez inkar edenlere bile nefes verirsin..Varlığımız Senin lutfundur..Senin ihsanındır..Aciz varlığımıza lütfunu ihsanını daim eyle..Yoklukta bırakma bizleri..Karanlıkta bırakma bizleri..Çirkinliğe daldırma bizleri..Güzel eyle her halimizi..

Gözyaşlarımıza değer veren Sensin..Biliriz rahmet denizini bulandıramaz cümle günahlar..Rahmetinle arındır bağışla bizleri...

YA VEHHAB !

Yokluğa sırf yok olduğu için varlık bahşedersin..Nankörlerin bile rızkını kesmez inkar edenlere bile nefes verirsin..Varlığımız Senin lutfundur..Senin ihsanındır..Aciz varlığımıza lütfunu ihsanını daim eyle..Yoklukta bırakma bizleri..Karanlıkta bırakma bizleri..Çirkinliğe daldırma bizleri..Güzel eyle her halimizi..

Gözyaşlarımıza değer veren Sensin..Biliriz rahmet denizini bulandıramaz cümle günahlar..Rahmetinle arındır bağışla bizleri...

Cnm adetinin kacinci gunu?? Daha buyur insallah bu ay senden aliriz mujdeyi seker hapini bende 1ay kullanmistim ama iyi gelmedi bana hastalanmistim..doktor biraktirdi sonra ama ise yaradigini cok duydum..

günaydın kızlar...

canım adetimin 12. günüydü dün pazar sabahı çatlatma iğnesi vurdurucam,doktor daha büyür iyi şuan dedi ama benım hiç umudum kalmadı,geçen ay 26 mm olmuştu:( ağustosun 23. de belli olucak ne olup ne bittiği:) hayırlısı olsunda bukadar bekledik bikaç ay daha bekleriz...

benim kontrolüme 2 ay var beim şekerim genelde düşük ama geçen sağlıkocağı doktoruna sordum eczaneyede sordum şekeri dengeler düğşürmez dedi görümcem şeker hastası glifor kullanıyor eczacı görümcenin ilacından bi dene dedi eğer yan etki yapmazsa yazdır dedi bana görümcem düznli kullanmadığı için ondan alayım bi deneyim diyorum

hıımm olabilir canım doğru dengelemesi daha mantıklı , sen bilirsin canım ben ilk bir hafta sabah akşam yarım tablet aldım bünyem alışsın diye,bir hafta sonra başladım sabah akşam tam almaya,illa deniycem diyosan sende birden tam alma bence.
ama 2 ay çok uzun değilmi canım neden bu kadar süre verdi ki kontrol için?

Geri