Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın kızlar hayırlı cumalar[/QUO

günaydın canım sanada hayırlı cumalar.nasılsın? sen ne durumdasın ?

geçen ay geçikmeden sonra bayağı heveslenmiştim ama bu ay nedense ramazan diyemi ne çok takıntı yapmadım üstüne düşmedim
kısmet dedim hayırlsı dedim
sağlık açısından bir prpblem yok benilki durumda yok allaha kalmış
geçikince düzenim şaştı ne zmaan olacağımı bile bilmiyorum

10 nisan 12 mayıs 12 haziran 20 temmuz yani hesaplayamıyotum
nettende 35 günü geçtiği için bilgi vermiyor :)

geçen ay geçikmeden sonra bayağı heveslenmiştim ama bu ay nedense ramazan diyemi ne çok takıntı yapmadım üstüne düşmedim

evet canım ya birkere gecikince düzen bozuluyo,bidaha hep tereddüt ne zaman olucam diye.aslında cok duzenliymiş seninde ama arada düzen bozuluyo işte. hayırlısı olsun canım belki hiç beklemediğin bir anda olur
.

hayırlısıyla güzel haber alırız inşallah en kısa zamanda..

kizlar tembel yumurtalarim yine tembel:( uc tane yumurtam var biri 16 mm olmus.. dr. iyi,daha buyur dedi , bilemiyorum pek umidim yok bu ay hayirlisi artik.seker hapina devam ediyorum eger bu ay hamile kalmazsam sonraki iki ay sadece seker hapini kullanicam..oda kilo verdiriyomus super valla:)) insallah 3_4 kilo veririm hap sayesinde
banada doktor şeker hapı verdi insülin direncim kırılıp kilo verim diye bayağıdır içiyorum ama ilacın pek faydası olmadı:(sonra kendim diyet yapıp 8 kilo verdim banada doktor kilo ver diyo pko var zaten off say say bitmiyo işte inşallah tez zamanda mis kokulu bebişerimize kavuşuruz kızlarr :)

hıımm olabilir canım doğru dengelemesi daha mantıklı , sen bilirsin canım ben ilk bir hafta sabah akşam yarım tablet aldım bünyem alışsın diye,bir hafta sonra başladım sabah akşam tam almaya,illa deniycem diyosan sende birden tam alma bence.
ama 2 ay çok uzun değilmi canım neden bu kadar süre verdi ki kontrol için?[/QUOTE]

bana ilaç verdi o ilaçları iç dedi bittikten sonra gel dedi bende anlamadım o hatta 3 ay dedi ben 3 ay beklemeden gidecem ilça bi işe yaramıyorsa başka tedaviye geçsin ahhh şimdi Ankarada olsaydım bir sürü uzman doktor vardı burdakilere doktor demeye bin şahit lazım bilmiyorum ne yapacağımı

slm mevlanacım nasılsın ee artık senü öğlen öncesi göremiyoruz :)

amin. inşallah anım seninde mübarek olsun bu zaten son cuma sayılır önümz hafta bayram haftası

Geri