Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

banada doktor şeker hapı verdi insülin direncim kırılıp kilo verim diye bayağıdır içiyorum ama ilacın pek faydası olmadı:(sonra kendim diyet yapıp 8 kilo verdim banada doktor kilo ver diyo pko var zaten off say say bitmiyo işte inşallah tez zamanda mis kokulu bebişerimize kavuşuruz kızlarr :)

herkeste aynı etkiyi yapmıyo olabilir bakalım bende yapıcakmı? sen ne kadardır istiyosun bebiş? hayırlısıyla çok bekletmeden gelir inşallah

hıımm olabilir canım doğru dengelemesi daha mantıklı , sen bilirsin canım ben ilk bir hafta sabah akşam yarım tablet aldım bünyem alışsın diye,bir hafta sonra başladım sabah akşam tam almaya,illa deniycem diyosan sende birden tam alma bence.
ama 2 ay çok uzun değilmi canım neden bu kadar süre verdi ki kontrol için?

bana ilaç verdi o ilaçları iç dedi bittikten sonra gel dedi bende anlamadım o hatta 3 ay dedi ben 3 ay beklemeden gidecem ilça bi işe yaramıyorsa başka tedaviye geçsin ahhh şimdi Ankarada olsaydım bir sürü uzman doktor vardı burdakilere doktor demeye bin şahit lazım bilmiyorum ne yapacağımı[/QUOTE]

başka bi dr.a git diycem ama bunada yeni gitmiştin dimi? dr. dr. gezmekte insanın sinirlerini bozuyo ama yapçak bişey yok mecburuz malesef.. ama en azından ne proble olduğu ortaya çıktı buda güzel bir gelişme , inşallah en kısa zamanda seninde bekleyişin sona erer de bebeğine kavuşursun ...

günaydın kızlar...

canım adetimin 12. günüydü dün pazar sabahı çatlatma iğnesi vurdurucam,doktor daha büyür iyi şuan dedi ama benım hiç umudum kalmadı,geçen ay 26 mm olmuştu:( ağustosun 23. de belli olucak ne olup ne bittiği:) hayırlısı olsunda bukadar bekledik bikaç ay daha bekleriz...

Cnm buyur daha insalla umutsuzluga kapilma lutfen hakkinda en hayilirlisini iste..

Cnm buyur daha insalla umutsuzluga kapilma lutfen hakkinda en hayilirlisini iste..

evet canım hayırlısı olsun bukadar bekledik olmazsa bikaç ay daha bekleriz napalım:) hem böyle olumsuz düşünmek şuan ibenim için daha iyi enazından geçen ay gibi üzülmem.. sen nasılsın nasıl gidiyor kamilelik,nekadar kaldı dr. amcaya gitmeye? :)

Geri