Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

başka bi dr.a git diycem ama bunada yeni gitmiştin dimi? dr. dr. gezmekte insanın sinirlerini bozuyo ama yapçak bişey yok mecburuz malesef.. ama en azından ne proble olduğu ortaya çıktı buda güzel bir gelişme , inşallah en kısa zamanda seninde bekleyişin sona erer de bebeğine kavuşursun ...
canım buradaki en yi doktor bu diyorlara başka gideceğim doktor da kalmadı diğerleri hastalığı bulamadı bi bu bulabildi değiştirmek te istemiyorum hatta eşim d de dedi bu kadar uzun zmana niye verdi diye eşimde randevu al gidelim tekrar i görüşerlim diyor doktorla olmazsa bayramdan sonra bi gidip görüşecem beğenmesem tedavi yöntemini direk Memeleketim Ankaraya gideceğim oradaki doktorlara görünecem bıktım artık hep doktor mağduru oldum o yüzden tadeviyede herşeye geç kaldım valla .

cumartesi çarşı pazar,pazar iftara davetliyiz..ev hediyesi arkadaşıma ne almamı tavsiye edersinz kızlar hadi bakalım cevap verin=)

canım arkadaşın yeni evli falanmı? genelde yeni evlilerin pek eksiği olmaz ama bildiğin bişey varsa onu al..mesela bizim yeni evli bir arkadaşımız yeni evine taşındı ona tost makinası aldık çünkü onda yoktu. ikili kupalar çok şirin oluyor,fotoğraf çerçevesi yada güzel bir vazoda alabilirsin..biraz pahalı gelmezse ayna yada saat te alabilirsin...aklıma gelenler bunlar :)

canım buradaki en yi doktor bu diyorlara başka gideceğim doktor da kalmadı diğerleri hastalığı bulamadı bi bu bulabildi değiştirmek te istemiyorum hatta eşim d de dedi bu kadar uzun zmana niye verdi diye eşimde randevu al gidelim tekrar i görüşerlim diyor doktorla olmazsa bayramdan sonra bi gidip görüşecem beğenmesem tedavi yöntemini direk Memeleketim Ankaraya gideceğim oradaki doktorlara görünecem bıktım artık hep doktor mağduru oldum o yüzden tadeviyede herşeye geç kaldım valla .

doktorun verdiği ilacı zaten daha önce kullanmıştın dimi canım? bencede bayram sonrası gidip görüşürseniz belki başka bir ilaç verir..ne olursa olsun sen kendini üzme moralini bozma,zamanı geldiğinde hayırlısıyla gelicek bebişler inşallah.

evet canım hayırlısı olsun bukadar bekledik olmazsa bikaç ay daha bekleriz napalım:) hem böyle olumsuz düşünmek şuan ibenim için daha iyi enazından geçen ay gibi üzülmem.. sen nasılsın nasıl gidiyor kamilelik,nekadar kaldı dr. amcaya gitmeye? :)

Haklisin canim insallah tez zamanda gelir melegin!! Hamilelik iyi gidiyor sadece tansyonum dusuyor arada butun ev sallaniyor bukez:) ama onun disinda iyim doktor teyzemiz ayin 20.sinde geri geliyor insallah o gune hemen termin verir en azindan kalp atisini duysam cok rahatlicam inanirmisin hala sevinemiyorum bile hep diken ustundeyim bakalim hayirlisi olur insallah..

mevlana ve nisan burak canlarım bi arkadasımız için birer tane ayetel kürsi duası okurmusunuz.rica ediyorum sizden kızlar olurmu.bana okudum deyin ama tamam mı hamişler :)

Haklisin canim insallah tez zamanda gelir melegin!! Hamilelik iyi gidiyor sadece tansyonum dusuyor arada butun ev sallaniyor bukez:) ama onun disinda iyim doktor teyzemiz ayin 20.sinde geri geliyor insallah o gune hemen termin verir en azindan kalp atisini duysam cok rahatlicam inanirmisin hala sevinemiyorum bile hep diken ustundeyim bakalim hayirlisi olur insallah..

az kalmış canım sonra bebekle buluşma vakti:) dr.a gidipte bebişini görünce rahatlarsın, ağzın kulaklarında gezersin bir süre:) allahım bizede yaşatsın inşallah...

Geri