Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet cnmm bayaga büyük sorunlarımm var eşimle tartıştıkk bana çekemiyosan git dedi ben dee kıs kardeşimin yanında kalıyommm:(( özür diledi ama bir anlam ifade etmiyo benim içinn
canım nasılsın çok üzüldüm bu durumuna inş düzelirsiniz yaa sıkma canını olur böle tartışmalar her ewlilikte insan sinirliyken ağzına geleni söler eşinde demek o ana denk geldi oda kolay şeyler yaşamadı ameliyat felan oldu özür dilemişte yaptığı hatayı farketmiş fazla uzatma sende sewiyorsun çünkü eşini oda seni sewiyo belli bişey :)

cnmm sperm testi yapılmamışş eşimm öle diyoduu sadece bir sürü ilaç vermiş ben gitmedimm yanındaa kaynanamm yüüznden bu hale geldikk iştee rabbimm bildiği gibi yapsınn onları
kaynananı bi aradan çekmesi lazım kocanın konuşun ewliliğinizin arasına girmesin ben onun için hem bizim taraftan hem onların taraaaftan uzağım kafam rahat bi konuş eşinle

kaynananı bi aradan çekmesi lazım kocanın konuşun ewliliğinizin arasına girmesin ben onun için hem bizim taraftan hem onların taraaaftan uzağım kafam rahat bi konuş eşinle
eşimm annesinii tercih etti bana çekemiyosan çek git dedii böle birine ben ne diyebilirimmm konuşmak istedim faydaa etmedii sonunda çek git lafınıı duydumm artıkk konuşmaya degmez diye düşünüyorum

cnmm sperm testi yapılmamışş eşimm öle diyoduu sadece bir sürü ilaç vermiş ben gitmedimm yanındaa kaynanamm yüüznden bu hale geldikk iştee rabbimm bildiği gibi yapsınn onları
arkadaşım kaynanan bence etkili olmuş biraz buduruma gelmenizde günahını almayayım da..sen şuan kendine sor böyle mi mutluyum eşimle başbaşa mı ..çok büyük problemler olmaddıkça küsmelere şiddetle karşıyım..o senden özür dilemiş sende barış ve ayrı kalmayın tatlım..evlilikte her iki tarafında öz eleştiri yapması gerekyr..hiç düşünmeden barışın bence....:date:

eşimm annesinii tercih etti bana çekemiyosan çek git dedii böle birine ben ne diyebilirimmm konuşmak istedim faydaa etmedii sonunda çek git lafınıı duydumm artıkk konuşmaya degmez diye düşünüyorum
sensiz yapamayacağını anladığı içinde gelip özürdiledi ama onuda düşün tamm annesidir atamaz kim annesini atar ama sizin ewliliğinizde işi ne öle değmez deyipte konuşmanı bitirme canm tekrar konuşmaya çalış eşindir birbirinizinden en iiyi yine siz anlarsınız huyunuzu biliyosunuz nasıl davranacağınızı olur diyorum sana ewlilikte kimin dört dörtlük ewliliği war illaki herkesin farklı farklı huyları war napcan

uğurlu canım biraz kafanı dinle madem sakinleş sende zaten eşin tekrar gelicektir bu sefer şartlarını söyleyerk dön evine. ani karalar alma canım. yıkma yuvanı

cumatesi günü adetime 4 gün varken test yaptım negatif çıktı. iğnenin etksi geçmiş ama bebeiş varmı bilmiyom. çarşamba adet günüm bugün iğneden sonra 15 gün ama hala kasıklarımda ağrı var yumurtalrın hepsi çatlamıştır dimi 15 gün oldu yumurtlama ağrısı değildir heralde tek belirtim kasık ağrsıs ve günde 3 4 gelen mide bulantısı midem ağzıma gelip gidiyo bi an. ama göğüslerimde acıyo sivilcelerim de çıktı. geçen ay arkadaşım hamile kaldı onun adet zamanı siviesi çıktı ama hamişmiş. evde 1 testim kadı eğer gecikirsem 4 gün falan o zaman yapıcam. yoksada bi süre doktoru bırakıcam. pisikolojim bozuldu

ya sizler iyice bir düşünüyüm öle karar verecemm bu kaynana bende olduğu sürece benim mutlu olmam çok zorr degerimi anlasın iyicee kaderrimizde ne yazıyosa onu yaşayacaz artıkk bu adam dan ben artıkk her şeyi bekliyorumm 2 dk da çek git diyen adamm her şeyi yapar güven duygusuu bitti bend e

Geri