Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

inşallah işe yarar canım ama olmazsa hemen kürü bırakma en az üç ay denenmeli diye hatırlıyorum

bende devam etmeyi düşnüyorum.tadı kötü değil çokgüzel.o yüzden rahatlıkla içebiliyorum :) şimdiye kadar yaptığı kürlerin içinde en güze tadı olan incir kürü.soğan kürü,hayıt otu,civan perçemi.... bunların tadı çok iğrençti ama yinede içiyordum. ALLAHIM bizlere yardım etsin :)

ayşeden............8 ocak
sunflower.........12 ocak
ceylinn.............15 ocak
ffarzuff..............17 ocak
nazrüzgar..........19 ocak
bitanesi............22 ocak
hattt..................24 ocak
esmerli 200......25 ocak
@nur..................26 ocak
lilyped...............5 şubat
ayşe&ramo.......12 şubat
muamma..........
asenaşule........
a.özlem.............

arkadaşlar merhabalar....bende bebiş çok istiyorum 7 aydır ama olmadı doktora gittim bende bişi çıkmadı ama eşimde sperm eksikliği çıktı klomen hapı verdi doktor 3 ay kullan gel tekrar bakalım dedi...sperm sınır 20 milyon olması gerekirken eşimde 16 milyon çıktı...böyle olan var mı bu hapı eşi kullanan falan varmı

arkadaşlar merhabalar....bende bebiş çok istiyorum 7 aydır ama olmadı doktora gittim bende bişi çıkmadı ama eşimde sperm eksikliği çıktı klomen hapı verdi doktor 3 ay kullan gel tekrar bakalım dedi...sperm sınır 20 milyon olması gerekirken eşimde 16 milyon çıktı...böyle olan var mı bu hapı eşi kullanan falan varmı

hoş geldin aramıza canım.senin durumunda olan arkadaşlar var mı bilemem ama fındık ve kaju çok faydalı.bide keçiboynuzu kürü.bunlar çok faydalı oluyor bildiğim kadarıyla.yine de çook araştır.en kısa zamanda hepimizde hamile kalarız inşallahhhhhhhhhhhhh..:)))

allah allah kadına verilioda erkeüğe verildiğini ilk defa duydum

kızlarrrrrr hamileyimmmmmmmmm :)) allahıma şükürler olsun,rabbim hepinize tez zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah...bu sabah kan testi yaptırdım adetim 2 gün geçti ve 687 çıktı değerim,tabi daha doktora gitmedim inşallah ultrasonda da görmek nasip olur,rabbim sağ sağlim kucağıma almayı da nasip eder inş...

ayşeden............8 ocak
ceylinn.............15 ocak
ffarzuff..............17 ocak
nazrüzgar..........19 ocak
bitanesi............22 ocak
hattt..................24 ocak
esmerli 200......25 ocak
@nur..................26 ocak
lilyped...............5 şubat
ayşe&ramo.......12 şubat
muamma..........
asenaşule........
a.özlem.............

kızlarrrrrr hamileyimmmmmmmmm :)) allahıma şükürler olsun,rabbim hepinize tez zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah...bu sabah kan testi yaptırdım adetim 2 gün geçti ve 687 çıktı değerim,tabi daha doktora gitmedim inşallah ultrasonda da görmek nasip olur,rabbim sağ sağlim kucağıma almayı da nasip eder inş...

inanmıorummmm canımm cok cok tebrik ederimmm

- - - Updated - - -

değerinde baya yüksek ayy hadi Allah kucagınada almayı nasip etsin

Geri