Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlarrrrrr hamileyimmmmmmmmm :)) allahıma şükürler olsun,rabbim hepinize tez zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah...bu sabah kan testi yaptırdım adetim 2 gün geçti ve 687 çıktı değerim,tabi daha doktora gitmedim inşallah ultrasonda da görmek nasip olur,rabbim sağ sağlim kucağıma almayı da nasip eder inş...
ayyyyyyyyyyyyyy canım benim ya nihayet rabbim yüzünü güldürdü inşallah her şey yolunda gider bebeşini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inan gördüğüm zaman gözlerim doldu biraz daha umutlandım canım bir şey kullanmışmıydın çünkü ikimiz de aynı sebepten gebe kalamıyorduk lütfen yaptıklarını bana da anlat

kızlarrrrrr hamileyimmmmmmmmm :)) allahıma şükürler olsun,rabbim hepinize tez zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah...bu sabah kan testi yaptırdım adetim 2 gün geçti ve 687 çıktı değerim,tabi daha doktora gitmedim inşallah ultrasonda da görmek nasip olur,rabbim sağ sağlim kucağıma almayı da nasip eder inş...
canım benim gözün aydın hayırlı uğurlu olsun inş.hayırlısıyla hamileliğinde güzel geçer inş.ayağını sürt cnm emi arkandan hepimiz gelelim :)

hoş geldin aramıza canım.senin durumunda olan arkadaşlar var mı bilemem ama fındık ve kaju çok faydalı.bide keçiboynuzu kürü.bunlar çok faydalı oluyor bildiğim kadarıyla.yine de çook araştır.en kısa zamanda hepimizde hamile kalarız inşallahhhhhhhhhhhhh..:)))
hoşbulduk canım...inşallah canım ya....keçiboynuzu kürünü falan denedik ama kaju yu hiç duymamıştım

tebrik ederim ..gözün aydin rabbim sagsaglim kucagina almayida nasip etsin insallhhh

Geri