Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

cok guzel cnm masallah diyeyim.bende tam tersine istahim cok kapandi.hicbirsey yemek istemiyorum o kadar zorki 2 lokma yemek bile.istifra etmiyorum ama butun gun midem bulaniyo.10 gr bile kilo almadim.sende kilo artisi varmi?gerci daha erken ama.
Canim bn 10 haftamdayim 3 kilo aldim bole giderse cok kilo alcam :(

slm kızlar çok şükür rahim filmi çekildi açık çıktılar :) çok mutluyum ama dr aşılama dedi sizce ne yapmalıyım tecrübeli ark yazabilirlermi ?
doktor söylüyorsa bir bildiği vardır canım. ama genelde filmden 3 ay sonra hamile kalabilirsiniz dedikleri için aşılama önermiyorlar. ama yaşın da önemi var tabi. kaç yaşındasın? eşinde tahlil yaptırdı mı? onlara bakmak lazım. ama tiplerinin açık çıkmasına sevindim. nasıl bari canın yandı mı?

doktor söylüyorsa bir bildiği vardır canım. ama genelde filmden 3 ay sonra hamile kalabilirsiniz dedikleri için aşılama önermiyorlar. ama yaşın da önemi var tabi. kaç yaşındasın? eşinde tahlil yaptırdı mı? onlara bakmak lazım. ama tiplerinin açık çıkmasına sevindim. nasıl bari canın yandı mı?
daha 23 e gircm canm 3 ay bekle felan demediler müsait olursan gel aşılama yapalım dediler 2 sene olcak eylülde ewleneli çok ii çıktı eşimin sonuçlarıda çok şükür saol tatlım çok deil kendimi sıktım birazdaa ama anesteziye gerçekten hiç gerek yokmuş abartacak bişey yokmuş canm boşuna korkmuşum diyorum ama canm hala kahve rengi akıntı gelio sence normalmi canm

daha 23 e gircm canm 3 ay bekle felan demediler müsait olursan gel aşılama yapalım dediler 2 sene olcak eylülde ewleneli çok ii çıktı eşimin sonuçlarıda çok şükür saol tatlım çok deil kendimi sıktım birazdaa ama anesteziye gerçekten hiç gerek yokmuş abartacak bişey yokmuş canm boşuna korkmuşum diyorum ama canm hala kahve rengi akıntı gelio sence normalmi canm
evet canım kahverengi akıntı normal bende de olmuştu. senin yaşın daha çok gençmiş canım bence başka doktora git. çünkü bu süreç gerçekten insanı çok yıpratıyo. belki başka bir doktor başka bir tedavi önerir. peki sen klomen ve çatlatma iğnesiyle denemiş miydin?

evet canım kahverengi akıntı normal bende de olmuştu. senin yaşın daha çok gençmiş canım bence başka doktora git. çünkü bu süreç gerçekten insanı çok yıpratıyo. belki başka bir doktor başka bir tedavi önerir. peki sen klomen ve çatlatma iğnesiyle denemiş miydin?
klomen kullandım canm 3 ay o kadar ama geçen seneler canm bu sene hiç olmadı bide yumurta kendiliğinden çatlıyo her ay olmasada canm izmiri bilmiyorum hangi dr gideceğimi bilmiyom canm napcam bilmiyorum tatlım yaaa:(

çatlatma iğnem tutmazsa dr banada asılama dedi ama benm eşimin sprm hısı çok düşük oldugu için ben düşünmüorum nasip bakalım inşallah benm de tüplerim acıktır

merhaba ben yeni üye oldum siteye :) yaklaşık 1 senedir takip ediyodum ama üye olmamıştım bende 5 aydır hamilelik olsun istiyorum ama bi türlü olmadı son reglim 24 şubattı bakalım :)

merhaba ben yeni üye oldum siteye :) yaklaşık 1 senedir takip ediyodum ama üye olmamıştım bende 5 aydır hamilelik olsun istiyorum ama bi türlü olmadı son reglim 24 şubattı 23 martta olmam lazım bakalım :)

Geri