Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çatlatma iğnem tutmazsa dr banada asılama dedi ama benm eşimin sprm hısı çok düşük oldugu için ben düşünmüorum nasip bakalım inşallah benm de tüplerim acıktır
sen çektirecekmisin ki rahim filmi canm bilmiyom bende 2-3 ay bekliyim diyom fiyat 950 biçti inş açıktır çok şükür benmki açık çıktı şimdilik ikimizdede sorun gözükmüyo neden olmuyo anladım işte rabbimin takdiri işte ama gerçi hafiften polistik ower dedi bakalım kısmet

sen çektirecekmisin ki rahim filmi canm bilmiyom bende 2-3 ay bekliyim diyom fiyat 950 biçti inş açıktır çok şükür benmki açık çıktı şimdilik ikimizdede sorun gözükmüyo neden olmuyo anladım işte rabbimin takdiri işte ama gerçi hafiften polistik ower dedi bakalım kısmet
hiç canını sıkma canım akışına bırak. ben pko olduğunu bilmiyordum hafif de olsa varsa aşılama yaptır o zaman. çünkü ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. pko lu olunca hamile kalmak zorlaşıyor.

anladım cnm pko varsa oda etkiler tabi evet canım dr u ma kalsa asılamaya geccek hemen ama ben asılama istemiorum o yüzden yaza kdar beklicem nasip bakalım eşimin degerleri nasıl cıkacak nisanın 22 sini iple cekiorum

anladım cnm pko varsa oda etkiler tabi evet canım dr u ma kalsa asılamaya geccek hemen ama ben asılama istemiorum o yüzden yaza kdar beklicem nasip bakalım eşimin degerleri nasıl cıkacak nisanın 22 sini iple cekiorum
inşallah sonuçlar temiz çıkar canım. yaza kadar hamile kalırsın ve aşılamaya gerek kalmaz.

- - - Updated - - -

sunflower canım sesin çıkmıyo ne yapıyosun? kaç haftalık oldun. hamilelik nasıl gidiyo?

hiç canını sıkma canım akışına bırak. ben pko olduğunu bilmiyordum hafif de olsa varsa aşılama yaptır o zaman. çünkü ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. pko lu olunca hamile kalmak zorlaşıyor.
öle mi canm oda engelliyo ozaman yinede beklemek zorundayım para sıkınıtımız war yaza kadar yine olmazsa yaptırırım hiç bellide olmaz gerçi para durumuna bağlı hayırlısı olsn herşeyn canm ne bilim zor uğraşmak bunlarla rabbim ssabır wersn inş

inş canm ii çıkar dualarım seninle rabbim kimsenişn elini boş bırakmasın canm rahat ol ewet hafiften warmış canm sağlıklı hayırlı uzun ömürlü ewlatlar wersn rabbim

öle mi canm oda engelliyo ozaman yinede beklemek zorundayım para sıkınıtımız war yaza kadar yine olmazsa yaptırırım hiç bellide olmaz gerçi para durumuna bağlı hayırlısı olsn herşeyn canm ne bilim zor uğraşmak bunlarla rabbim ssabır wersn inş
canım neden devlette yaptırmıyorsun ki. ben 3 defa da devlette yaptırdım ve inan bana çok da ilgileniyorlar. hem devlet karşılıyo. sadece ilaç parası veriyorsun. otuz lira sperm için katadal atmış lirada senin için iğne alıyorsun o kadar. toplam 90 bilemedin 100 lira olsun. ama yine de sen bilirsin tabi. ben sadece fikir olsun diye söylüyorum.

maş. cnm :) ama bi yandan bende yemek istiyorum böle bulantı olcağına kilo almayı tercih ederim.gönül rahatlığıyla yemek yemeyi özledim valla.hamilelik öncesi kilon nasıl zayıfsan sorun yok kilo almana.
57 kiloydum en son tartıldıgımda 60 dım simdi kac kiloyum bilmiorum

Geri