Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

herkese merhaba...sorunlarımız gerçekten çok üzücü..hepimiz bebek sahibi olmak istiyoruz malesef olmuyor...kür uygulayanlar varmı? yumurtlamam çok düşük benim sorunum bu..1 yıldır çocuğumumz olmuyorrr...:( ALLAH KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASINNN..

Merhalar Benim adetim gecikti gögüslerim Aciyor karnim agriyordu Test yaptim kirmizi cizgi cikti ayni gün 3 defa istifra yaptim kesin hamilemiyim ?

kizlar bir shey sorucam. bana da doktorum progestan yazdı ama bu hormon ilacı olduğu için biraz korkum var hormon dengesizliğinden. İlacı kulandığınızdan sonra kilo aldınızmı hiç?

gebelik dolayısıyla ben 3,5 ay kadar progestan kullandım kilo fln aldırmıyor,ama sana tavsiyem gece yatmaya yakın al ilaclarını o zmn güzdüz yan etkileri kalmıyo cnm

kizlar bir shey sorucam. bana da doktorum progestan yazdı ama bu hormon ilacı olduğu için biraz korkum var hormon dengesizliğinden. İlacı kulandığınızdan sonra kilo aldınızmı hiç?
evet bende sürekli kullanıyorum çok kilo aldırdı bana 1,5 yıl kullandım ben 55 kilodan 78 çıktım şimdi 74 oldum bakalım ırakınca ilaçlr vermeye aşaldım kendiğliğinden

Geri