Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

LİSTE

HABER GELMEYENLER

Gülgüzeli..................22 Temmuz(haber var mı?)
Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)
zuzus......................15 Eylül(haber varmı?)
Eros..........................29 Ekim (haber var mı?)
kızılötesi......................7 Kasım
çakıltaşı.....................11 Kasım (haber var mı?)

BEKLEYENLER

CaRiZmA.....................
jellibon....................
rehber.........................
mypink26....................18 Kasım
blackrain....................23 kasım
CHATLAK...................24 Kasım
krispi........................26 Kasım
NEMESİS....................9 Aralık
NiLYeSiLi...................9 Aralık

HAMİŞLER

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
selda.....................Eylülün ikinci güsel hamişiiiiiii....
güler...................... ekim ayının ilk hamişi
karanfil......................KASIM AYININ İLK HAMİŞİİİİİ...........
vuslat.........................kasım ayının 2.hamişiiii...................

Liste güncellenmiştir.

:)

kıslar yeni regl tarihlerinizi ekleyinnn

Slmm melekler bende aranıza yeni katıldım :) 5 aylık evliyim hi. korunmamıza rağmen henüz bebek sahibi olamadım geçen ay dr a gittim muayenelerim sonucu her hangi bir sıkıntım olmadığını söledi Allahın izniyle inş bundan sonra olur sizleri keşfedene kdr kendimi yalnız ve güçsüz hissediyorum ama şimdi içim biraz daha rahat iyiki varsınız... bu arada son regl tarihim 23 ekim yani bugün bekliyorum:((((

düzeltiyorum pardon 23 ekim

Slmm melekler bende aranıza yeni katıldım :) 5 aylık evliyim hi. korunmamıza rağmen henüz bebek sahibi olamadım geçen ay dr a gittim muayenelerim sonucu her hangi bir sıkıntım olmadığını söledi Allahın izniyle inş bundan sonra olur sizleri keşfedene kdr kendimi yalnız ve güçsüz hissediyorum ama şimdi içim biraz daha rahat iyiki varsınız... bu arada son regl tarihim 23 ekim yani bugün bekliyorum:((((
aramıza hoşgeldin esra bende 3 aydır deniyorum olmadı bu ördüncü ayım ama bu ayda hamiş kalacağımı sanmıyorum ısı yöntemi öyle gösteriyor ama allah bilir tabi

meb kıslar birkaç gündür aranızda değilim nasılsınız bakalım size haber vermiştimtim herhalde ben bu ayda kalamadım hamiş ama karanfili duydum onun için çok sewindim allh kucağınada almayı nasip eder inş ve hepimize de sanip etsin güzel allahım ama artık bu kadarda üzerine çok düşmeyeceğim bu hamilelik işinin çok takıyorum kafama valla delircek gibi oluyorum bazen en iisi unutmak bide böle deneyeyim bakalım ne işe yaracaksa:hhh:cumartesi günü dr gideceğim yumurtalıklarıma bakacakmış kesin onlarda da bişiy çıkar ve ben yine bıçak altına yatarım aman bi bebek sewdasına düştüğüm durumlara bakın ne yapayım valla bende şaşırdım artık bundan sonra şöle dicem gelirse hoş gelir bebeşim gelmesede kendi bilir..................

kısslarr merhaba ya ben sonunda kafayı yiycem şimdi benim biliyosunuz ayın 15 inde regl olmam lazımdı olmadı zaten gebelik belirtileri hissediyodum diye 18 inde evde sabah test yaptım negatif çıktı silik çizgi dahi çıkmadı bugün ayın 20 si ve hala olmadım şimdi ablamın 3 çocuğu olduğu için onun tecrübelerine bakıp gebelik yoktur diyorum çünkü o 3ündede adetinin ertesi gün evde çıkmış kesin çıkardı diyor ama neden olmuyorum şimdi sizlerden 3 gün sonra test yapıp negatif çıkan ve yanlış olan varmı beni rahatlatın işten izin alıp hastaneye gidemiyorum lütfen yardım

ESRACIM ARAMISA HOŞGELDİN CANIM..LÜTFEN BU KADARCIK KISA Bİ SÜREDE KAFANA TAKIF KENDİNİ ÜSME 4-5 AY NEDİR Kİ BENİM BU AY 14. AYIM VE HALA BEKLİORUM BEBİŞİMİ...
BU ARADA REHBERCİM GELELİM SANA ÜSÜLME VE SAKIN SIKMA CANINI BİTANEM ÇÜNKÜ NE YAPARSAK YAPALIM ZAMANI GELMEDEN HİÇBİŞİ OLMUYO..SANA BKENDİMDEN BİR ÖRNEK VERİYİM BELKİ İÇİN BİRAS OLSUN RAHATLAR CANIM..
BUNDAN TAM 13 AY ÖNCEYDİ:haha:
VE BİZ KORUNMAYI YENİ BIRAKMIŞTIK 2.AYIMIZDI ADETİM HERZAMAN DÜZENLİ GELEN ADETİM TAM 10 GÜN GECİKTİ AMA BEN ISRARLA TEST YAPMIORUM ARTIK AİLEMDEKİ HERKESİNDE BASKISIYLA 11.GÜN GİDİP TEST ALDIK PÜR DİKKAT SONUCU BEKLİORUS O MİNİCİK ALETİN BAŞINDA ANNEMLER KAYINVALDEMLER GÖRÜMCEMLER DAHİL:hhh:
AMA Bİ TÜRLÜ İSTEDİĞİMİZ SONUÇ ÇIKMADI YANİİİİ NEGATİF SORA ANNEMLER DEDİKİ STRESTENDİ DEMEKKİ (SÜREKLİ AKLIN GELDİMİ GELCEKMİ DİYE ŞEYİN DE YA ONDAN OLUYOMUŞ:hhh:)
VE CANIM BENİM SONUÇ OLARAK 12.GÜNÜMDE TEST YAPIP RAHATLAYIP TAMAMEN ÜMİDİMİ KESTİKTEN SONRA ŞIPPP DİYE DAMLADI BİŞİ:hhh:

NOLUR SIKMAYIN KENDİNİZİ BOŞUNA ÜZÜP STRESE SOKMAYIN :)

LİSTE

HABER GELMEYENLER

Gülgüzeli..................22 Temmuz(haber var mı?)
Babyboy..................14 Ağustos(haber var mı?)
Patricia....................17 Ağustos(haber var mı?)
zuzus......................15 Eylül(haber varmı?)
Eros..........................29 Ekim (haber var mı?)
kızılötesi......................7 Kasım
çakıltaşı.....................11 Kasım (haber var mı?)

BEKLEYENLER

CaRiZmA.....................
jellibon....................
rehber.........................
mypink26....................18 Kasım
blackrain....................23 kasım
esra_60......................23 kasım
CHATLAK...................24 Kasım
krispi........................26 Kasım
NEMESİS....................9 Aralık
NiLYeSiLi...................9 Aralık

HAMİŞLER

logicaldream...........Ağustosun ilk ve tek ve ennnn şekerrr hamişiiiiii
oknlyl.....................Eylülün ilk ve şimdilik inşallahhhh tek enn şekerrrr hamişiiiiiii
selda.....................Eylülün ikinci güsel hamişiiiiiii....
güler...................... ekim ayının ilk hamişi
karanfil......................KASIM AYININ İLK HAMİŞİİİİİ...........
vuslat.........................kasım ayının 2.hamişiiii...................

Liste güncellenmiştir.

:)

esracım tekrar hoşgeldin aramıza.....

Son düzenleme:

Merhaba melekler.ben bugün yeni üye oldum.forumu çok beğendim.çok düzeyli ve çok sıcak bir muhabbet var burda.bende bebiş istiyoruuuuuuum.daha 3 aylık evliyim ama napyım bu zamana kadar zor bastırdım bu duyguyu artık dayanamıcam

kısslarr merhaba ya ben sonunda kafayı yiycem şimdi benim biliyosunuz ayın 15 inde regl olmam lazımdı olmadı zaten gebelik belirtileri hissediyodum diye 18 inde evde sabah test yaptım negatif çıktı silik çizgi dahi çıkmadı bugün ayın 20 si ve hala olmadım şimdi ablamın 3 çocuğu olduğu için onun tecrübelerine bakıp gebelik yoktur diyorum çünkü o 3ündede adetinin ertesi gün evde çıkmış kesin çıkardı diyor ama neden olmuyorum şimdi sizlerden 3 gün sonra test yapıp negatif çıkan ve yanlış olan varmı beni rahatlatın işten izin alıp hastaneye gidemiyorum lütfen yardım
MRB GÜZELİM DEMEKKİ SENİNLE AYNI DURUMDAYIZ ENSON REGLİMİ AYIN 12 SİNDE İLAÇLADA OLSA GETİRTMİŞTİM ŞİMDİ İSE HALA GELMEDİ YANİ YAKLAŞIK 7-8 GÜNDÜR GELİMİYOR BENİM HER AY BÖLE HAMİŞİM SANIYORUM AMA YOK MALESEF İŞTE İLAÇLARLA GETİRTİYORUM TEDAVİMİ DEWAM ETTİREBİLMEK İÇİN ZOR VALLA NE DİYEYİMKİ BİDE BEBEK İSTİYORUZ DAHA BİZİM REGLİMİZ DÜZENLİ DEĞİL OLMUYOR BİRTÜRLÜ KENDİKENDİNE KALDIKI BEBEK OLACAK VALLA ARTIK GÜLÜYORUM KENDİ KENDİME KUSURUMA BAKMA AMA NE YAPAYIM VALLA ŞUNUDA İİ BİLKİ YANLIZ DEĞİLSİN CNM......:hhh:

Geri