Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aminnnn hepimize versin inş... bu kadar istekliyiz görsün bizi....

inşallahhhhhh isteyen heerkese rabbim versin inşallah kıslar açıkçası hiç ama hiç ümidim kalmdı artık gülüyorum kendime her belirtiyi bir şey sanardım şimdi ise belirti hisseettiğim zaman gülüyorum asla olmıycak çünki :uhu:

bende şimdi sana gülüyorumm jelibonn lütfen böyle düşünme şu belirti işlerine de fazla takılma sana tek diyeceğim şu inan her ay gördüğünden belirtilerden daha farklı oluyor mesela her ay benim reglim karnım şişer sertleşirdi bende kendimi hamile sanardımm ama bu ne şişti nede sertleştii umudunukaybetme olucağına inan hemde yürekten inan ama zamanı konusunda pazarlık yapma Allaha tevekkül et seni çok seviyorum canım bu gel gitlerinide çok iyi anlıyorum

bende şimdi sana gülüyorumm jelibonn lütfen böyle düşünme şu belirti işlerine de fazla takılma sana tek diyeceğim şu inan her ay gördüğünden belirtilerden daha farklı oluyor mesela her ay benim reglim karnım şişer sertleşirdi bende kendimi hamile sanardımm ama bu ne şişti nede sertleştii umudunukaybetme olucağına inan hemde yürekten inan ama zamanı konusunda pazarlık yapma Allaha tevekkül et seni çok seviyorum canım bu gel gitlerinide çok iyi anlıyorum

inşallah olur canım teşekkürler tesellin için sende dikkat et bize bilgiler ver hamişlikle ilgili tecrübelerine ihtiyacımız olabilir:minik:

selam kızlar
uzun zamandır girmiyodum siteye meleğimle ben iyiyiz umarım hepinizde iyisinizdir yeni hamişler çok sevindim adınıza dikkat edin meleklerinize unutmayın ilk üç ay çok önemli meleğinizin gelişimde
ama okuduklarımda beni üzen tek şey bu kadar umutsuz olmanız lütfen nemesizin söylediğini unutmayın önce siz yürekten inanırsanız herşey çok daha güzel olacak öptüm hepiniziiii :)

selam kızlar
uzun zamandır girmiyodum siteye meleğimle ben iyiyiz umarım hepinizde iyisinizdir yeni hamişler çok sevindim adınıza dikkat edin meleklerinize unutmayın ilk üç ay çok önemli meleğinizin gelişimde
ama okuduklarımda beni üzen tek şey bu kadar umutsuz olmanız lütfen nemesizin söylediğini unutmayın önce siz yürekten inanırsanız herşey çok daha güzel olacak öptüm hepiniziiii :)

hoşgeldin canım meleğinle sana sağlıklar dileriz :kiss:

mrb e:gathering:sra 60 allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı evlatlardan olsun

ca nım benim 4 yaşında bir kızım var 2. için uğraşanlardanım henüz yok inşallah hayırlısıyla bekliyorum ama bunu çokta stres yaptım

Ay canım benim ama stres kadar bu duruma engel bir şey varmı lütfen stres yapma bak Allah bi tane nasip etmiş burda hiç bu duyguyu tadamayanlar senin kadar stres yapmıyor canım bence rahat ol düşünme pek fazla bi kere denemişsin hamile kalabiliyosun işde Rabbim en kısa zamanda ikinciyide nasip etsin inşallah hayırlısıyla

ben rahat olucamda kızım çok sabırsız sabahtan akşama kadar benden kardeş istiyor reglime 3 gün kaldı bakalım.gögüslerde hassasiyet aşırı gaz arada mide bulantısı oluyo ama psikolojik diyorum. ilk hamileliğimde hamile kalmamla babamı kaybetmem aynı zamanlara denk gelmişti o yüzden hiçbişey anlamamıştım ve sonrasındada çok sorunlu olmuştu o yüzden biraz korkuyorum galiba üffffffffff

Geri