Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben haftasonu baslarım ölçmeye pazar falan ondan sonrada günüm gelıyor zaten anlarım ben atesımden canım ınsallah yuksek olurda gelır melegım:)
anladım canım ayyy inşallah bi tanem ya inşallah seviniriz bu ay senin meleğinle.bak kadir geceside geliyor tam senin regl günün dua ederiz bol bol.ben şimdi çıkıyorum canım çamaşır bulaşık:bulas::çamaşır::yemek: yemek ütü hepsi beni bekliyo daha bide eczaneye gidicem yine gelmeye çalışırım.kendine iyi bak canım pozitif olmayıda unutma.:6:öptüm.

anladım canım ayyy inşallah bi tanem ya inşallah seviniriz bu ay senin meleğinle.bak kadir geceside geliyor tam senin regl günün dua ederiz bol bol.ben şimdi çıkıyorum canım çamaşır bulaşık:bulas::çamaşır::yemek: yemek ütü hepsi beni bekliyo daha bide eczaneye gidicem yine gelmeye çalışırım.kendine iyi bak canım pozitif olmayıda unutma.:6:öptüm.

ınsallah canım ınsallah kısmet artık sanada kolay gelsın görüşrüz tatlım:)

Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olucak cevaplarsanız çok sevinirim.Reglime 9 gün var ve inanılmaz belim ağrıyor ayrıca göğüslerim çok acıyor ve özellikle sol kasığımda batma meydana geliyor ama bu genelde ilişki esnasında oluyor.1-2 kerede sol bacağım feci şekilde kasıldı birde akıntım normalden fazlalaştı. Bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi acaba çok merak ediyorum.lütfen yardımcı olun banada

Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum olucak cevaplarsanız çok sevinirim.Reglime 9 gün var ve inanılmaz belim ağrıyor ayrıca göğüslerim çok acıyor ve özellikle sol kasığımda batma meydana geliyor ama bu genelde ilişki esnasında oluyor.1-2 kerede sol bacağım feci şekilde kasıldı birde akıntım normalden fazlalaştı. Bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi acaba çok merak ediyorum.lütfen yardımcı olun banada

merhaba ,genel olarak bunlar gebelik belirtisi olarak sayılır ama regl belirtisi de olabilir tabiiki.Beklemekten başka yapıcak bişey yok canım.İnşallah bebişin habercisidir belirtilerin.

DAİMİ KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
safira....................................3 Eylül(haber bekliyoruz canım)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
cansı14.................................14 Eylül
selzeh...................................15 Eylül
nur85..................................15 Eylül
Seduş..................................15 Eylül
Arzu85................................16 Eylül

niisam................................19 Eylül
hazal3................................20 Eylül
eyşan..................................21 Eylül
eboş...................................22 Eylül
hestia................................22 Eylül
duygum_06........................24 Eylül
butterfly45.........................25 Eylül

Lalezar...............................27 Eylül
Ela_1982............................28 Eylül
mrs.m................................28 Eylül
Desen.................................29Eylül

sultan.................................30 Eylül
yaz esintisi...........................30 Eylül
Funnda...............................2 Ekim

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
incemese.......................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
k.a.y.r.a...............................Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:

Geri